ارزیابی تأثیر Covid نتواند شورش Tory در مورد طبقات را فرو نشاند

خبر

بوریس جانسون پس از آنکه نمایندگان پارلمان توری در آخرین تلاش خود برای دستیابی به سیستم ردیف منطقه ای جدید خود در مورد محدودیت های Covid-19 ، مورد تحقیر قرار گرفتند ، بزرگترین عصیان نخست وزیری خود را نشان داد.

روز دوشنبه دولت آقای جانسون تجزیه و تحلیل هزینه و فایده اقدامات جدید را در تلاش برای متقاعد کردن اصولگرایان متزلزل برای حمایت از پیشنهادات منتشر کرد – اما بسیاری از آنها قبل از رای گیری پارلمان در روز سه شنبه قانع نشده اند.

مارک هارپر ، رئیس گروه Covid Recovery Group از پشتیبانان Tory ، گفت که دولت در ارائه اطلاعاتی که از مدل سازی دولت در مورد مرگ Covid-19 در آینده و ظرفیت بیمارستان پشتیبانی می کند ، کوتاهی کرده است.

وی گفت: “به نظر می رسد تجزیه و تحلیل دولت در زیر انعکاس دقیق در حال فروپاشی است.” “ما به طور مكرر اطلاعاتي را كه اين پيش بيني هاي بيمارستان را تأييد مي كند درخواست كرده ايم و اطلاعاتي از آنها ارائه نشده است.”

در این سند 48 صفحه ای ، پیامدهای بهداشتی ، اقتصادی و اجتماعی سیستم طبقه بندی به تفصیل بیان شده و “نیاز به اقدامات مستمر” ذکر شده است ، و افزود که “یک سیستم بهداشتی پایدار و کاملاً کارآمد” برای حمایت از جامعه و اقتصاد حیاتی است.

این اعتراف کرد که این اقدامات هزینه اقتصادی بالاتری را نسبت به فرض اصلی منتشر شده در هفته گذشته توسط دفتر مستقل مسئولیت بودجه تحمیل می کند که پیش بینی می کند سالانه 30 میلیارد پوند در بودجه دولت تا اواسط دهه پیش برود.

اما گفت که گزینه جایگزین اجازه رشد بی رویه Covid-19 تأثیر مهمی بر سلامت عمومی خواهد داشت.

با عصبانیت ده ها نماینده پارلمان توری از ادامه اعمال محدودیت بر زندگی مردم ، نخست وزیر می تواند برای ممتنع یا حمایت از اقدامات خود به حزب کارگر مخالف اعتماد کند.

عصر دوشنبه ، کاریر استارمر از کارگران نشان داد که حزب در رای گیری رای ممتنع خواهد داد ، به این معنی که احتمالاً این مجلس در مجلس عوام تصویب می کند.

وی گفت: “ویروس کرونا ویروس همچنان تهدیدی جدی برای سلامت جامعه است و به همین دلیل کارگران نیاز به ادامه محدودیت ها را می پذیرند”. “ما همیشه در جهت منافع ملی عمل خواهیم کرد ، بنابراین فردا در پارلمان به این محدودیت ها رای نمی دهیم.”

رهبر حزب کارگر با انتقاد از نحوه آزمایش دولت ، پیام رسانی عمومی و پشتیبانی اقتصادی ، اظهار داشت: “این بی کفایتی کوتاه مدت دولت است که به اقتصاد بریتانیا آسیب طولانی مدت می رساند.

وی افزود: “من عمیقا نگران هستم كه دولت بوریس جانسون نتوانسته است از این قفل جدید استفاده كند تا یك برنامه بهداشتی و اقتصادی معتبر را عملی سازد.”

رابرت سیمز ، نماینده پارلمان ، گفت که نمایندگان مجلس از سند جدید روز دوشنبه ناامید خواهند شد ، زیرا به نظر می رسد “تجدید کار” که قبلاً در حوزه عمومی بود. وی گفت: “اگر به دلایل بهداشت عمومی محدودیت هایی را اعمال می كنید و هزینه اقتصادی نیز وجود دارد ، مشاغل از دست رفته نیز بیایند ، بیایید بحث صادقانه ای در مورد آن داشته باشیم.”

مل استراید ، رئیس کمیته انتخاب خزانه داری ، گفت که “سند اصلاح شده” از نظر اقتصادی بسیار فراتر از گزارش هفته گذشته OBR ارائه شده است.

وی گفت: “این ناامیدکننده است که در اینجا چیز کمی وجود دارد که مشخص می کند طبقات مختلف چگونه می توانند بر بخشها و مناطق خاص کشور تأثیر بگذارند.” “کسانی که به دنبال تجزیه و تحلیل اقتصادی اضافی از سیستم طبقه بندی جدید هستند ، تلاش می کنند تا آن را در این سند پیدا کنند.”

دبیر بهداشت مت هانکوک گفت: قفل ملی در انگلیس باعث کاهش متوسط ​​تعداد عفونت در هر روز از 25331 مورد در اواسط نوامبر به 14،778 نفر شده است.

آخرین اخبار ویروس کرونا

پوشش زنده و تحلیل FT از همه گیری جهانی و بحران اقتصادی که به سرعت در حال تحول است را در اینجا دنبال کنید.

آقای هانكوك در جلسه مطبوعاتی داونینگ استریت گفت: “از طریق اقدامات همه در احترام به قفل ملی و از طریق همه آنچه كه مردم فدا كرده اند ، ما فشارها را بر NHS كاهش داده ایم. . . و این ویروس را دوباره تحت کنترل گرفت. “

با این حال ، وی همچنین نسبت به رضایت خاطر هشدار داد زیرا 205 مورد دیگر مرگ ناشی از کوید در روز دوشنبه ثبت شد.

ارزیابی تأثیر روز دوشنبه اذعان داشت که دولت “جزئیات دقیق محدودیت های خاص” از نوع معرفی شده در هفته آینده را الگوی خود قرار نداده است.

در این گزارش آمده است: “برآورد دقیق تأثیرات اقتصادی محدودیت های خاص برای مناطق خاص امکان پذیر نیست.” طیف وسیعی از عوامل از جمله موقعیت طبقه بندی در مناطق همسایه و “آسیب پذیری بازار کار” همه در تأثیر اقتصادی موثر بوده اند.

اما این مقاله استدلال می کند که محدودیت Covid-19 یا مثلاً در سطوح بالاتر بیماری کارمندان ، یک ضرر اقتصادی خواهد داشت.

صنعت مهمان نوازی اعلام کرد ، علیرغم انتشار چهار مطالعه دولت در اواخر روز جمعه برای حمایت از تعطیلی میخانه ها و رستوران ها به عنوان ابزاری برای کاهش سرعت انتشار ویروس ، هنوز شواهدی برای توجیه اقدامات جدید مشاهده نکرده است.

“شواهد [they published] بسیار ضعیف و ضعیف بود ، “گفت: کیت نیچولز ، مدیر اجرایی UKH Hospitality ، نهاد تجاری صنعت میخانه و رستوران.

این خبر در میان سردرگمی در مورد این قانون منتشر شده است که می گوید اگر مردم در یک میخانه در یک منطقه 2 طبقه مشروبات الکلی خریداری می کنند ، باید “یک وعده غذایی قابل توجه” خریداری کنند.

جورج یوستیس ، دبیر محیط زیست ، پیشنهاد کرد که یک تخم مرغ اسکاچ – یک تخم مرغ آب پز پیچیده شده در گوشت سوسیس – اگر از طریق میز تهیه شود می تواند برای تعریف یک وعده غذایی واجد شرایط باشد.

اما داونینگ استریت بعداً توضیح داد که چنین نیست: «میان وعده های بار به عنوان یک وعده غذایی مهم محسوب نمی شوند. . . آنچه در صنعت مهمان نوازی به اثبات رسیده است. “

پیش از این ، مارك دراكفورد ، دبیر اول ولز ، از تعطیلی شبانه تمام بارها ، بارها و رستوران های ولز از جمعه خبر داد.