افرادی که دارای بیماری دیابت هستند

خبر

در ادامه با انواع سوزن های درمارولر DRS آشنا می شویم. این دستگاه میکرونیدلینگ دارای سوزن های تیتانیومی بسیار ظریف درمارولر صورت دیجی کالا است. بعد از خرید درمارولر باید بدانید که چطور می توانید از این دستگاه استفاده نمایید. این روش خاص تنظیم سوزن، باعث افزایش تنش روی پوست شده و همچنین سبب می شود که الگوی سوزن زدن به طور مساوی در ناحیه تحت درمان توزیع شود.

این ویژگی باعث شده تا این درمارولر برای مصارف خانگی و تمام بخش های بدن و صورت مناسب باشد. اولین رول دستکاه روی پوست باید به صورت عمودی باشد که تقریبا 6 تا 8 بار انجام می گیرد و این کار را باید تا جایی انجام داد که کل پوست پوشش داده شود و زمانی که این کار به اتمام رسید، به نقطه شروع برمی گردیم و ابزار را روشن کرده و دوباره در جهت عمودی روی پوست می زنیم، فقط حتما این دستگاه را روی تمام قسمت های پوست بکشید و بعد زمانی که کل صورت را پوشش دادید، می توانید با آب کل صورت را بشویید و البته آبی که پزشک به شما می گوید و حتما اطمینان حاصل کنید که درمارولر دوباره ضد عفونی و پاکسازی شده باشد.

درمارولر نسبت به میکروندیلینگ روشی جدیدتر برای مراقبت از پوست است. بسیار مهم است که درمارولر تان را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید و پیش از استفاده مطمئن شوید که به خوبی استریل شده باشد. حال طبق نیاز های فردی باید سوزن ها را انتخاب کرد مثلا برای آکنه های خفیف، باید از سوزن هایی با سایز 0.5 میلیمتر استفاده کنید، در حالی که برای حفره های بزرگ، متخصص پوست از سوزن هایی با سایز 2 تا 2.5 میلی متر استفاده می کند. سوزن های این درمارولر به صورت متقاطع (cross line) قرار گرفته اند که این امر بازده نیدلینگ پوست را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

این سایز از سوزن با استفاده ی ماهی یکبار می تواند اثر مفید خود را بگذارد و درد بسیار بسیار کمی دارد.این سوزن به راحتی قدرت کلاژن سازی را دارد .بعد از استفاده پوست کمی خشک و ملتهب و قرمز می شود اما بعد از چند ساعت برطرف می شود.