بایدن قصد دارد روز دوشنبه از گروه ویژه کوید نام ببرد

خبر | No comments

جو بایدن قصد دارد قبل از آغاز به کار ، گروه ویژه خود را برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا معرفی کند ، زیرا تلاش می کند تا از تعداد پرونده های مارپیچی که روزانه بیش از 100000 نفر در ایالات متحده است ، استفاده کند.

طبق گزارش رسانه ها ، رئیس جمهور منتخب روز دوشنبه یک تیم 12 نفره را برای مقابله با ویروس حتی قبل از اعلام هر کابینه خود اعلام می کند ، پس از تایید روز شنبه پیروزی خود در انتخابات.

این اقدام بر تعهد آقای بایدن برای مقابله با ویروس کرونا تأکید می کند و در تضاد با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی است که به گفته مقامات ارشد ، ملاقات با گروه ویژه ویروس کرونا را متوقف کرده است.

روز جمعه ، ایالات متحده بیش از 125000 مورد ویروس کرونا را گزارش کرد ، که سومین رکورد روزانه متوالی است ، تقریباً در هر ایالت روند صعودی عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان گزارش شده است.

به گفته Axios ، آقای بایدن از سه نفر از رئیسان هیئت نام خواهد برد: Vivek Murthy ، جراح سابق ژنرال. دیوید کسلر ، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو ؛ و مارسلا نونز اسمیت ، دانشیار پزشکی در دانشگاه ییل.

در طی مبارزات انتخاباتی ، آقای بایدن آقای ترامپ را متهم كرد كه مسئول كشته شدن بسیاری از آمریكایی هایی است كه جان خود را به Covid-19 تسلیم كرده اند ، كه این رقم 225000 نفر است و گفت كه وی پیروی از توصیه های دانشمندان دولت خود در مورد چگونگی مقابله با ویروس

در بیشتر هفته های اخیر موج سوم در ایالات متحده افزایش یافته است. آخرین آمار مربوط به پروژه ردیابی Covid نشان می دهد از زمان ابتلا به همه گیری بیش از 9.6 میلیون مورد و بیش از 220،000 مورد مرگ و میر رخ داده است.

آقای بایدن جمعه شب قبل از معرفی شدن به عنوان رئیس جمهور بعدی صحبت كرد و گفت كه بلافاصله برای كند كردن شیوع بیماری اقدام خواهد كرد. وی گفت: “ما می خواهیم همه بدانند كه روز اول ما می خواهیم برنامه خود را برای كنترل این ویروس عملی كنیم.”

“ما نمی توانیم هیچ یک از زندگی های از دست رفته را نجات دهیم ، اما می توانیم در ماه های آینده جان بسیاری را نجات دهیم.”

رئیس جمهور منتخب پیش از این گفته بود كه در صورت انتخاب ، استفاده از ماسك را بر تمام املاك فدرال اعمال می كند. اما وی هنگام ورود به دفتر با تصمیمات دشواری روبرو خواهد شد ، از جمله نحوه توزیع واکسن های مجاز.

ماه گذشته Zeke Emanuel ، استاد مدیریت بهداشت و درمان در دانشگاه پنسیلوانیا ، به Politico گفت که آقای بایدن گروه هایی از مقامات را برای کار در زمینه آزمایش ، توزیع واکسن ، روش های درمانی ، راهنمایی مدارس برای افتتاح مدارس و هماهنگی با ایالت ها تشکیل می دهد.

آقای امانوئل ، که گفته می شود یکی از اعضای کارگروه آقای بایدن خواهد بود ، افزود که رئیس جمهور منتخب سعی خواهد کرد روحیه پرچمدار بسیاری از آژانس های بهداشت عمومی برتر آمریکا را که توسط آقای ترامپ مرتبا مورد حمله قرار می گیرند ، احیا کند.

رئیس جمهور مستعفی اسكات اطلس را كه متخصص بیماری های عفونی نیست ، به عنوان مشاور شخصی ویروس كرونا منصوب كرد تا تلاش كند مقاماتی مانند آنتونی فاوسی ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی را دور بزند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>