بروکر نومیس در صورت عدم توافق Brexit برای دفتر اتحادیه اروپا برنامه ریزی می کند

خبر

اگر انگلستان بدون توافق نامه خدمات مالی از اتحادیه اروپا خارج شود ، ممکن است دلال سیتی Numis مجبور شود یک دفتر جدید در اروپا باز کند یا یک رقیب در این قاره برای خدمات به مشتریان خود در منطقه خریداری کند.

در حالی که مذاکرات همچنان ادامه دارد و تنها سه هفته تا پایان دوره گذار Brexit باقی مانده است ، شرکتهای شهر در حال آماده شدن برای بدترین حالت هستند که آنها را بدون دسترسی به بازار اتحادیه اروپا ترک خواهد کرد.

بروکسل هنوز نگفته است که آیا انگلیس براساس “برابری” – شناخت متقابل استانداردهای نظارتی اجازه دسترسی دارد بدون این ، تجارتهای انگلستان مانند Numis در واقع قادر به فروش خدماتی مانند تحقیقات و معاملات بازار در بسیاری از مناطق اتحادیه اروپا نخواهند بود.

راس میچینسون ، مدیر اجرایی Numis ، گفت که این تجارت در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا درخواست مجوز کرده اما هنوز به چندین کشور بزرگتر از جمله فرانسه دسترسی ندارد.

وی گفت ، نومیس افتتاح دفتر اتحادیه اروپا یا خرید شرکتی را که مجوزهای لازم را داشته باشد در نظر خواهد گرفت.

در حالی که مشتریان اتحادیه اروپا تنها سهمی ناچیز از درآمد شرکت با کمتر از 2 درصد هستند ، آقای میچینسون گفت این رابطه برای روابط با مشتری و منطقه ای است که می خواهد گسترش دهد. وی گفت: “همه کمی اطمینان می خواهند.”

نومیس همچنین در حال مذاکره با نهادهای نظارتی در مورد چگونگی بهبود روند ورود به بازار سهام انگلیس پس از Brexit است ، از جمله چگونگی انطباق قوانین برای جذب شرکت های با رشد سریع.

در حالی که IPO در طی همه گیر شدن تعداد کمی وجود داشت ، الکس هام ، مدیر اجرایی شرکت Numis ، گفت که خط لوله برای سال 2021 سالم به نظر می رسد ، شرکت هایی که در طول برنامه های همه گیری تسریع کرده اند و تاخیر در شناورسازی مجدداً آغاز شده است.

وی گفت که نومیس با خزانه داری و سایر نهادهای نظارتی درمورد اینکه چه کاری می توان برای جذب شرکت های مستقر در اروپا به لیست در لندن و حفظ آنها که قبلاً در انگلیس ذکر شده اند ، صحبت کرد.

این شرکت به دلیل رونق صدور سهام و استقرار خصوصی توسط شرکت هایی که سعی در زنده ماندن از بیماری همه گیر دارند ، یا به دنبال استفاده از فرصت های تجاری ایجاد شده ، درآمد خود را در تمام سال گزارش داد.

تجارت بانکی سرمایه گذاری آن نیز به لطف انتخاب فعالیت M&A پس از تابستان ، وضعیت بهتری داشت.

کل درآمد 39 درصدی افزایش یافت و به 155 میلیون پوند رسید و سود آن سه برابر شد و به 37 میلیون پوند رسید. سود سهام در 12p حفظ شد و 9.8 میلیون پوند برای خریدهای مجدد سهام هزینه شد.

نومیس سال آینده به دفتر جدیدی در شهر لندن نقل مکان می کند ، که آقای میچینسون گفت که در حال پیکربندی مجدد است تا مدل “ترکیبی” پسا همه گیری را در خانه و دفتر کار کند ، با تعداد بیشتری اتاق کنفرانس ویدئو کنفرانس .