بهترین کتاب های سال 2020: جرم

خبر

سه پنجم، توسط جان ورچر ، پوشکین / سرگیجه ، RRP 99 12.99 ، 248 صفحه

اولین تحسین برانگیز و مسحورکننده ، Vercher به موارد نژادی در آمریکا می پردازد اما به طرز ماهرانه ای از گرایش “بیدار” جلوگیری می کند. بابی ساراشنو با نژاد مخلوط به طرز عصبی سفیدپوشی را پشت سر می گذارد ، اما برخورد با یکی از دوستانش که از زندان آزاد شده است (و اکنون یک برتری طلب سفیدپوست) هر دو نفر را به قلمرو خشونت کشانده است. پیچیده ، تند و به موقع.

شیطان و آب تاریک، توسط استوارت تورتون ، Raven Books ، RRP 99 16.99 ، 576 صفحه

اولین بازی تورتون هفت مرگ Evelyn Hardcastle یک عمل سخت برای پیگیری بود ، اما رعد و برق دو بار زده است. در یک سفر به آمستردام در سال 1634 ، کشتی تجاری Saardam صحنه یک مرگ وحشتناک می شود. یک حماسه ژانر نمونه برداری که دام های ظالمانه ای را برای خواننده به وجود می آورد و فضای ترس را ایجاد می کند.

جستجوگر، توسط تانا فرانسوی ، وایکینگ ، RRP R 14.99 / RRP 27 دلار ، 400 صفحه

فرانسه متولد آمریكا ، ساكن ایرلند ، ادعای خوبی دارد كه معتبرترین نویسنده جرایم روانشناختی امروز است. این یک حرکت جدید است: یک کارآگاه شیکاگو به یک دهکده مخفی ایرلندی نقل مکان می کند و درگیر پرونده مفقودان می شود. یک زندگی روستایی نابودگرانه به طور ناگسستنی به قلمرو کابوس می رود.

بهترین کتاب های سال 2020

تمام این هفته ، نویسندگان و منتقدان FT موارد مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند. برخی موارد برجسته عبارتند از:

دوشنبه: تجارت توسط اندرو هیل
سهشنبه: کتاب اقتصاد توسط مارتین ولف
چهار شنبه: سیاست های گیدئون راچمن
پنج شنبه: تاریخچه توسط تونی باربر
جمعه: انتخاب منتقدین
شنبه: جنایت توسط باری فروشاو

شکسته شده، توسط دون وینسلو ، HarperCollins ، RRP £ 20 ، 352 صفحه

در رمان های ریزه وینسلو یک حس اصالت سخت گیرانه و واقعی وجود دارد. این هیچ موفقیت آمیزی در امتداد خط نیست مرز، بلکه مجموعه ای از شش رمان کوتاه است. با این حال ، در نثرهای همنگویئس که از هم پاشیده شده است ، هر یک از این قطعات وینسلو کشوی برتر است.

به ما بگویید چه فکر می کنید

مورد علاقه شما از این لیست چیست – و چه کتابهایی را از دست داده ایم؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید

آهنگی برای روزهای تاریک، توسط یان رانکین ، Orion ، RRP £ 20 ، 336 صفحه

این بیست و سومین سفر مسافرتی مس Rebus بازنشسته رانکین را به یک قسمت جدا شده از شمال اسکاتلند منتقل می کند ، جایی که شریک زندگی دخترش ناپدید شده است. شخصیت پردازی یک جامعه محلی گره خورده فقط ارزش پذیرش را دارد. Vintage Rankin – که بگوییم بهترین است که ژانر جنایی در حال حاضر می تواند ارائه دهد.

به گروه کتاب آنلاین ما در Facebook بپیوندید کافه کتابهای FT

به پادکست ما گوش دهید ، فرهنگ تماس بگیرید، جایی که سردبیران FT و مهمانان ویژه درباره زندگی و هنر در زمان ویروس کرونا بحث می کنند. مشترک شدن در سیب، Spotify، یا هر کجا که گوش می دهید