بک لینک : خرید بک لینک دائمی و قوی و ارزان دولتی

خبر

به طور مثال برای یک سایت تازه تاسیس استراتژی این است که در سه ماه اول نهایتا چند لینک پروفایلی دریافت کند یا نهایتا چند ریپورتاژ مرتبط داشته باشد، برای سایت تازه تاسیس تا چند ماه اول فعالیت در شبکه های اجتماعی پیشنهاد می شود. البته اکثر این سایت ها محدود هستند و تنها می توانید چند صفحه را به صورت رایگان ایجاد کنید. بک لینک PBN توان معادل چندین رپورتاژ خبری را به صفحه فرود شما منتقل می کند. کوبوکلود در عرض یک هفته وب سایتهای با کیفیتی را که متناسب با کلیدواژههای موضوعی شما هستند، پیدا میکند و ساخت بک لینک را در آن سایتها برای وب سایت شما انجام میدهد. آیا این لینک کاربر را به موضوعی مفید هدایت میکند؟ پس PBN را برای هر موضوعی میتوان استفاده کرد. احتمال اینکه این مصاحبه در وبسایت های دگیر نیز بازنشر شود بسیار بالاست و به تحقق هدف دریافت بک لینک کمک خواهد کرد. برای مثال وقتی یک مطلب مینویسید حتما به کلمه کلیدی خود لینک دهید تا اگر سایتی مطلب شما را کپی کرد بر روی آن کلمه کلیدی برای شما بک لینک ثبت شود و حتی اگر چنین اتفاقی هم نیفتد مهم نیست زیرا اینکار کلا جزء سئوی داخلی محسوب می شود و حتما باید رعایت کنید.

بک لینک قوی از یک سایت دنشگاهی، به صورت کامنت درون صفحات داخلی سایت می توانید کلمه کلیدی خود را با لینک موردنظرتان به صورت تگ a ارسال کنید. لینکهایی که از یک صفحه وبسایت به صفحهای دیگر از همان وبسایت اشاره میکنند لینکهای داخلی نامیده میشوند. ارزشمندترین لینکها، لینکهایی هستند که برای استفادههای کاربران ساخته شده باشند، نه برای خزندههای موتورهای جستجو. بدین صورت که صفحه ای با تعداد زیادی از بک لینک غالباً در تمامی موتورهای اصلی جستجو از قبیل گوگل رتبهی بالاتری را به خود اختصاص میداد. در عوض، آنها بک لینک های nofollow را که در سطح صفحه کار اعمال می کنند. وارد صفحه ی Disavow links tool شوید. وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید. در بخش BIO توضیحاتی در مورد وب سایتتان بنویسید و وب سایت خودتان را معرفی کنید و در بخش WEB PAGE در قسمت LINK آدرس وب سایتتان را بنویسید و در قسمت NAME کلمه کلیدی مورد نظرتان را که می خواهید به وبسایتتان لینک دهید را بنویسید و در نهایت بر روی SAVE CHANGES کلیک کنید. بخش Author نام خود را بنویسید و در بخش Your Story متن توضیحات مطلب را درج کرده و بعضی کلمات را به وب سایت خود لینک بدید و در آخر گزینه Publish کلیک کنید.

گوگل سه نمونه از موارد استفاده لینک های no follow را معرفی کرده است و سفارش کرده برای این سه مورد حتما از لینک nofollow استفاده کنید تا تاثیر منفی بر سایت و رتبه آن نتایج جستجو نداشته باشد. این دو تکنیک سئو را میتوانیم از قویترین تکنیک های اجرایی در سئو بدانیم اما اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید به شما بگویم که هر دو تکنیک بسیار قوی هستند اما لینک سازی PBN در وب فارسی قویتر از تکنیک آسمان خراش میباشد و میتواند به راحتی رتبه وب سایت را حتی به 1 برساند. چیزی که داده ها نشان می دهد این است که برای رتبه بندی این کلمه کلیدی به تقریباً 135 دامنه منقضی شده نیاز خواهیم داشت. تجربه ما نشان می دهد که پردرآمدترین و موفق ترین وب سایت ها از لحاظ سئو همیشه آن مواردی بودند که خرید بک لینک را انجام می داده اند، اما گوشه چشمی به بحث پنالتی شدن هم داشتند.

با وجود این موارد، چطور کیفیت لینکها را از نظر سئو ارزیابی کنیم؟ برای لینک سازی خارجی، قواعد بسیاری مهمی وجود دارد که نادیده گرفتن هرکدام، می تواند زحمات شما را هدر دهد و سایت شما را پنالتی کند. اگر توازن لازم میان این نوع لینک سازی ها برای سایت شما وجود نداشته باشد گوگل میتواند رفتار غیرطبیعی شما برای کسب بک لینک را شناسایی کند. نمی دانند چه تعداد لینک لازم دارند. لینک شبکه سایت های شخصی PBN ارزش کمی دارند؟ در حالیکه رقبای شما برای گرفتن لینک به پی بی ان ها تکیه کرده اند؛ شرکت شما میتونه بر اساس بهترین شیوههایی که قدرت ماندگاری بیشتری دارند و توسط موتورهای جستوجوگر رد نمیشن، اقدام به ساخت پیوندهای قویتر کنه. در واقع این روزها استارتآپها در سراسر دنیا درحال بهینهسازی خود برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو هستند. امروزه گوگل برای جلوگیری از روش های سئو کلاه سیاه ابزار مختلفی را طراحی و اجرا کرده، و هرگونه کار خلاف قوانین گوگل می توانند منجر به پنالتی شدن سایت شود. اصولا لینک های مخرب و مضر دارای نشانه هایی هستند که ما می توانیم از طریق آنها متوجه مخرب بودن بک لینک ها شویم و آن ها را پاک کرده و از بک لینک شدن جلو گیری کنیم.

Disavow کردن قابلیتی است که بک لینک های مخرب، اسپم و بی کیفیت را پاک کرده و اجازه دسترسی به آن ها نمی دهد. در شناسایی بک لینک های رقبا دقت داشته باشید که قرار نیست در تمام سایت هایی که رقبا لینک ساخته اند شما هم لینک سازی کنید چرا که برخی از لینک هایی که رقبا دریافت کرده اند لینک های ضعیف و اشتباهی هستند و احتمالا از ساخت این لینک پشیمان هم باشند، پس قرار نیست اشتباهاتشان را تکرار کنید. یکی از مواردی که بسیار در مبحث سئو مطرح است و در واقع در زمرهی وظایف مشاور سئو قرار دارد ساختن بک لینکهای معتبر است. برای مشاوره رایگان در رابطه با بهبود لینکهای خود با دپارتمان خدمات سئو نوین مارکتینگ تماس بگیرید. بنابراین مطمئن شوید که وضعیت سئو شما در موقعیت خوبی است و بعد به مرحله بعدی بروید. این روش از چند سال پیش در لیست روش های بلک هت قرار گرفت.البته تمام لینک هایی که به هر صورتی از طریق صاحب سایت ایجاد شوند به عنوان روش کلاه سیاه شناخته می شوند.