بیمارستان های نیویورک گفتند که برای موج ویروس کرونا آماده شوید

خبر

در حالی که مقامات بهداشت عمومی برای افزایش سرعت ویروس کرونا در ایالات متحده آماده شده اند تا پس از تعطیلات شکرگذاری شتاب بیشتری بگیرد ، به بیمارستانهای ایالت نیویورک دستور داده شده است که ظرفیت خود را گسترش دهند و خود را برای کمبود کارکنان آماده کنند.

فرماندار اندرو کوومو روز دوشنبه با بیان اینکه دولت در حال ورود به “مرحله جدیدی در جنگ علیه کوید” است ، اقدامات بیمارستان را به عنوان بخشی از یک طرح 5 ماده ای برای تلاش برای مهار ویروس کرونا در زمستان ، تا زمانی که امکان توزیع گسترده وجود دارد ، اعلام کرد. واکسن – احتمالاً در بهار یا تابستان ، پیش بینی کرد.

وی گفت ، در صورت لزوم ، دولت “مکث” گسترده دیگری را به جز مشاغل ضروری تحمیل خواهد کرد ، همانطور که در اعماق موج اول همه گیری انجام شد. در همین حال ، آقای کوومو اظهار امیدواری کرد که رویکردی هدفمندتر با افزایش تست انجام شود – به عنوان مثال ، به نیویورک اجازه دهد مدارس دولتی را باز نگه دارد تا زمانی که عفونت در آنجا کم باشد.

در سایر هفته های ایالات متحده ، نیویورک در هفته های اخیر شاهد احیای مجدد پرونده های Covid-19 بوده است و باعث شده مقامات برای جلوگیری از گسترش برخی از محدودیت های اجتماعی و تجاری اعمال شده در ماه های ابتدایی همه گیر ، اقدام به ایجاد مجدد موارد کنند.

بر اساس اطلاعات حاصل از پروژه ردیابی Covid ، روز یکشنبه ، ایالات متحده 134184 مورد Covid-19 و 801 مورد مرگ را گزارش کرد. طی هفته گذشته ، این کشور به طور متوسط ​​158،468 عفونت و 1438 تلفات در روز داشته است. بستری شدن در بیمارستان به بالاترین رکورد دیگر یعنی 93،219 رسید.

از ابتدای ماه نوامبر ، ایالات متحده بیش از 4 میلیون مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است – تقریباً یک سوم از 13 میلیون مورد از زمان شروع ویروس ، بزرگ شده است. کالیفرنیا و تگزاس – پرجمعیت ترین ایالت های ایالات متحده – هر دو در این ماه از 1 میلیون پرونده پیشی گرفتند.

با وجود هشدارهایی مبنی بر اینکه انجام این کار می تواند باعث تسریع در شیوع بیماری شود ، مقامات دولتی به ویژه نگران بوده اند زیرا میلیون ها نفر طی هفته گذشته از طریق هوا یا جاده برای جشن تعطیلات شکرگذاری سفر کرده اند.

اداره امنیت حمل و نقل روز یکشنبه 1.18 میلیون مسافر را در فرودگاه های ایالات متحده – آخرین روز تعطیلات آخر هفته شکرگذاری – در شلوغ ترین روز سفر از ماه مارس به نمایش گذاشت. با این حال ، در مقایسه با روز مشابه سال گذشته ، اکران ها هنوز 59 درصد کاهش داشته است.

آنتونی فاوچی ، کارشناس برجسته بیماری های عفونی و عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا ، در روز یکشنبه در مصاحبه با NBC در دیدار با مطبوعات ، گفت که او انتظار دارد ایالات متحده بتواند “موجی را که بر روی آن افزایش یافته است” مشاهده کند. طی هفته های آینده

آخرین اخبار ویروس کرونا

پوشش زنده و تحلیل FT از همه گیری جهانی و بحران اقتصادی که به سرعت در حال تحول است را در اینجا دنبال کنید.

جروم آدامز ، جراح عمومی آمریكا ، به فاكس نیوز یكشنبه گفت: “طی چند هفته آینده بدتر خواهد شد اما اقداماتی كه طی چند روز آینده انجام خواهیم داد ، میزان بد بودن آن را تعیین خواهد كرد.”

در حالی که محدودیت های بهداشت عمومی در کاهش عفونت در کافه ها و رستوران ها اثبات شده است ، طبق گفته آقای کوومو ، اجتماعات کوچک اجتماعی در خانه های خصوصی اکنون “پخش کننده شماره یک” بودند ، که 65 درصد موارد جدید در ایالت وی را تشکیل می دهد.

فرماندار گفت: “این یک مشکل در سراسر کشور است.”

افزایش بار پرونده تهدید به باتلاق مجدد بیمارستانهای ایالتی است که در ماههای ابتدایی همه گیر گریبانگیر شدند. تعداد بستری ها در نیویورک از 891 مورد در 29 ژوئن به 3،532 نفر از روز یکشنبه افزایش یافته است.

فرماندار گفت: “ما اکنون نگران طاقت فرسا بودن سیستم بیمارستان هستیم.”

بیمارستانهای نیویورک ملزم به برنامه ریزی برای افزایش 50 درصدی تختخوابها خواهند بود. آنها همچنین باید با پزشکان و پرستاران بازنشسته تماس بگیرند و انتقال بیماران را در سراسر سیستم خود برای تقسیم بار آغاز کنند. جراحی های انتخابی از روز جمعه در شهرستان اری ، جایی که بیمارستان ها تحت فشار هستند ، لغو می شوند و ممکن است به زودی در سایر مناطق این ایالت نیز انجام شوند.

آقای کوومو گفت که این ایالت در حال حاضر از کمبود پزشک و پرستار رنج می برد. بسیاری از آنها پس از اولین موج همه گیری تخلیه می شوند.

نیویورک در اوایل سال از تقویت نیروهای مختلف در سراسر کشور بهره مند شد. این ممکن است با افزایش موارد در هر منطقه ، از جمله ایالت های با جمعیت کمتر مانند داکوتای شمالی و جنوبی ، دیگر امکان پذیر نباشد.

وی افزود: “این بیماری نمی تواند اتفاق بیفتد. بنابراین من نمی دانم که ما می خواهیم پرسنل اضافی را از کجا تأمین کنیم. “

دکتر تونر گفت نیویورک و سایر ایالت ها به طور فزاینده ای باید مسئولیت های پرستاران و تکنسین ها را برای کنار آمدن با آنها گسترش دهند. وی افزود: “اما” مواردی وجود دارد که شما به راحتی نمی توانید جای آنها را بگیرید – به ویژه درمانگران تنفسی. شما نمی توانید فقط یک پرواز تنفسی انجام دهید. ”

آقای کوومو پیش بینی کرد که حداقل تا اواسط ژانویه موارد قبل از تثبیت در نیویورک افزایش یابد. در حالی که دنیا در انتظار واکسن است ، فرماندار متعهد شد که از اشتباهات ایالت در موج اول شیوع بیماری بیاموزد.

وی گفت: “ما این کابوس را زندگی کردیم ، از این کابوس یاد گرفتیم.”