تست رکورد تنظیم بیت کوین پس از هفته ناپایدار

خبر

بیت کوین چند هفته مهم تعیین شده است تا تعیین کند که آیا رکوردشکنی در سال جاری نشان دهنده تکرار حباب رمز ارز است که در سال 2017 ترکید یا اولین صعود طولانی مدت است.

ارز رمزنگاری شده مشهور بیش از 300 درصد از اوج کمترین میزان خود در ماه مارس افزایش یافته است و در این هفته به بالاترین رقم در داخل روز خود یعنی 19،510 دلار رسیده است ، و گاوها اعلام کردند که این تجمع به عنوان حمایت جدیدی از سرمایه گذاران بلند مدت نهادی است. . اما روز بعد تا 14 درصد سقوط کرد. بعد از ظهر جمعه در لندن ، این معامله زیر 17000 دلار بود.

تغییرات ناپایدار انعکاس یافته در قیمت ارزهای رمزنگاری شده سه سال پیش است که بازار را برای سالهای متمادی رها کرده و دوباره بحث در مورد اینکه آیا بیت کوین ابزاری بی ارزش ، سوداگرانه است یا طلای جدید است ، دامن می زند – و این یک روش جایگزین برای سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری برای متنوع کردن آنها است. اوراق بهادار و خطرات ناشی از کلاسهای دارایی مستقر را تسویه کنید.

ذهن بسیاری از افراد مشکوک از قبل ساخته شده است. اقتصاددان برجسته نوریل روبینی گفت بیت کوین “هیچ نقشی در اوراق بهادار سرمایه گذاران نهادی” ندارد ، و آن را “یک دارایی و حباب سوداگرانه خالص و بدون ارزش اساسی” خواند.

اما مقیاس رالی امسال توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. تحلیلگران و مدیران دارایی بانک وال استریت می گویند که آنها در حال تحقیق در مورد ارزهای رمزنگاری شده از طیف وسیعی از مشتریان هستند.

جدید ترین مقالات  لویدز از چارلی نون به عنوان مدیرعامل جدید نام می برد

سرمایه گذاران سنگین وزن مانند مدیر صندوق های سرمایه گذاری میلیاردر پاول تودور جونز و استنلی دراكن میلر هر دو بیت کوین را در سال جاری تأیید كرده اند ، در حالی كه غول پرداخت های جهانی PayPal ماه گذشته اعلام كرد كه پذیرش ارزهای رمزپایه را آغاز می كند. بازدهی بالایی که در اوایل سال جاری توسط صندوق های تامینی تخصصی حاصل شد ، درخشش تازه ای به دارایی افزوده است.

نمودار خطی نشان دادن سینک بیت کوین پس از زدن رکورد

بیت کوین یک ذهنیت فکری ده ساله یک فرد ناشناس است که از نام مستعار Satoshi Nakamoto استفاده می کند ، وی همچنین فناوری زیربنای زنجیره بلوک را ایجاد کرده است. این قانون غیرقانونی است و از حمایت هیچ بانک مرکزی برخوردار نیست و هک و کلاهبرداری در این صنعت رایج است. قبل از آنکه قیمت های داخل روز در فوریه سال بعد به زیر 7000 دلار برسد و در پایان سال 2018 به بیش از 3000 دلار برسد ، یک هیجان جالب در سال 2017 باعث افزایش بیش از 19000 دلار در دسامبر 2017 شد.

Nikolaos Panigirtzoglou ، یک استراتژیست در JPMorgan ، گفت که سرنخ هایی در مورد میزان پشتیبانی ارز رمزنگاری شده از خریداران طولانی مدت می تواند از Grayscale Investments مستقر در نیویورک باشد. اعتماد بیت کوین آن باعث می شود سرمایه گذاران حرفه ای بدون نیاز به ذخیره دارایی ، در معرض حرکات ارز رمزنگاری شده قرار گیرند.

در سه ماهه سوم ، بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید به مقیاس خاکستری سرازیر شد ، و جی پی مورگان گفت که ورودی این سه ماه “سرعت [of inflows] این سه برابر قویتر است “.

جدید ترین مقالات  کارشناسان حقوق سازمان ملل دستگیری تلافی جویانه فعالان در مصر را محکوم کردند |

آقای پانیگیرتزوگلو گفت ، اکنون آزمایش آنچه اتفاق می افتد با توجه به آخرین افت قیمت بیت کوین در جریان اعتماد یا از آن خارج می شود و اینکه آیا سرمایه گذاران بلند مدت مایلند فراتر از افت کوتاه مدت باشند. وی افزود: “اگر بخواهیم هنگام پایین آمدن قیمت شاهد خروج از کشور باشیم ، این می تواند یک نگرانی برای چشم انداز بیت کوین باشد.”

برخی از سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان یک گزینه بالقوه برای طلا نگاه می کنند ، دارایی که در دوره های تورم و آشفتگی در ژئوپلیتیک یا بازارها تمایل به افزایش دارد. آقای پانیگریتزوگو گفت: “از ماه اکتبر ، ما شاهد رقابت طلا و بیت کوین برای تخصیص بودجه هستیم.”

توضیح این پیشرفت دشوار است. نوسانات بیت کوین به مراتب بیشتر از هر دارایی سنتی است و افت 50 درصدی فقط در 48 ساعت در ماه مارس ، ویژگی های فرض شده آن را تضعیف می کند. شواهد مبنی بر اینکه ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین می توانند فشار تورم موجود در یک نمونه کارها را خنثی کنند نیز محدود است.

سرمایه گذاران بزرگ حرفه ای مانند مدیران دارایی همچنان محتاط هستند. اوگو لانسیونی ، رئیس مدیریت ارز مدیر دارایی ایالات متحده ، نوبرگر برمن ، گفت که تیم او سال ها در مورد ارزهای رمزپایه بحث کرده بودند ، اما در حال حاضر صندوق دور مانده است.

دفاتر خانوادگی کوچکتر ، که از طرف خانواده های ثروتمند پول را اداره می کنند ، ممکن است وسوسه شوند. “من فکر نمی کنم مدیران دارایی قبل از این وارد این فضا شوند [it is] تنظیم شده است ، یا برخی از بازیکنان اصلی ارز رمزنگاری شده خود را تولید می کنند. “، توماس ویند ، رئیس سابق تجارت در دفتر خانواده Woodman Asset Management سوئیس ، گفت.

جدید ترین مقالات  نحوه کار ECU خودرو - بخش های مختلف ایسیو خودرو - مجتمع فن آموزان

آقای ویند گفت ، اما برای سرمایه گذاران مانند او ، رمزنگاری می تواند به عنوان یک پرچین برای نرخ ها و بازارهای سهام عمل کند ، و اضافه کرد که به عنوان یک دفتر خانواده “شما در پرتفوی خود به کمی رمزنگاری نیاز دارید”.

رالی بیت کوین شک و تردید در مورد عدم تنظیم ارز رمزنگاری شده و هک ها و کلاهبرداری های مرتبط با آن را برطرف نمی کند. بعید است که بیت کوین کاملاً جایگزین طلا شود ، اما این ارز رمزنگاری شده می تواند بخشی از سهم این فلز را در دارایی های سرمایه گذاران از بین ببرد ، تحلیلگران فکر می کنند.

آقای پانیگریتزوگلو گفت: “ما می توانیم تخصیص های بیشتری را همانطور که در ابتدای فرآیند هستیم مشاهده کنیم.” “و پرش از صفر به تخصیص اندک در اوراق بهادار جهانی هنوز هم می تواند یک معامله بزرگ باشد.”