جدول امتیازات: آیا اسپانسرهای ژاپنی از فعالیت های ورزشی نائومی اوزاکا در المپیک توکیو استقبال می کنند؟

خبر

در این نسخه از Scoreboard ، ما درمورد اینکه چرا شرکت های ژاپنی با فعالیت ستاره تنیس نائومی اوساکا در آستانه بازی های المپیک توکیو دست و پنجه نرم می کنند ، توضیح می دهیم که چرا فرمول یک برای جذب حامیان مالی نیاز به سبز شدن دارد ، برنامه بازاریابی ویروسی در پشت تصاحب رایان رینولدز بازیگر هالیوود را تحلیل می کند از باشگاه فوتبال Wrexham ، و موارد دیگر.

برای ما نکات و بازخورد ها را در ارسال کنید [email protected]. قبلاً خبرنامه ایمیل دریافت نکرده اید؟ ثبت نام اینجا. برای هرکس دیگه ، بریم

آیا اسپانسرهای ژاپنی از فعالیت های ورزشی نائومی اوزاکا در المپیک توکیو استقبال می کنند؟

نائومی اوزاکا: انقلابی راکت © AP

در میان آشفتگی ناگهانی سال 2020 ، بسیاری از ورزشکاران از سیستم عامل خود برای دفاع از مسائل اجتماعی استفاده کرده اند. جیمز له برون. مارکوس راشفورد. بازیکنان انجمن ملی بسکتبال زنان.

اما تعداد کمی از آنها تحت تأثیر تأثیرگذاری عمیق و در سطح جهانی مانند تنیس تنی تأثیرگذار بوده اند نائومی اوزاکا.

این قهرمان سه بار گرند اسلم در سپتامبر هنگامی که در زمین مسابقه شرکت کرد ، در سراسر جهان خبرساز شد US Open پوشیدن ماسک صورت برای بزرگداشت قربانیان تیراندازی سیاه ، از جمله برونا تیلور.

حمایت وی از جنبش Black Lives Matter باعث تحول رو به رشد مارک های غربی شد تا بتوانند از فعالیت های ورزشی استقبال کنند.

اما اوزاکا در زادگاه خود ژاپن ، در سن 23 سالگی ، انقلابی در معنای مشهور بودن با پردرآمد بودن ایجاد می کند. افرادی که با مباحث آشنا بودند به FT گفتند که اقدامات وی جلسات اضطراری را در میان مدیران ارشد دو اسپانسر ژاپنی خود ایجاد کرد.

مدیران می گویند ، این مسئله این است که آیا صنعت تبلیغات ژاپن – که تمایل به شخصیت های غیر بحث برانگیز دارد – می تواند حس کنترل خود را در زمینه ای که بیشتر تحت تأثیر غربی ها است ، حفظ کند.

ارزش این را دارد که وقت خود را در مورد “اثر نائومی” در FT Big Read اینجا بخوانید.

WNBA: قرار دادن سیاست در رنگ آمیزی © خولیو آگیلار / گتی

زمان این انقلاب بازاریابی برای شرکت های بزرگ ژاپنی که قبلاً در مورد حلقه های سرنوشت المپیک موکول شده 2020 توکیو به سر می برد ، نمی تواند بدتر باشد.

این هفته، کمیته بین المللی المپیک رئيس جمهور توماس باخ برای بررسی آماده سازی برای بازیها ، که اکنون برای ژوئیه 2021 برنامه ریزی شده است ، از این شهر بازدید کرد.

IOC می گوید که متعهد به برگزاری المپیک “مناسب برای جهانی پس از کرونا در سال آینده” است ، اما هنوز هم دلیل احتیاط وجود دارد: این هفته ژاپن یک رکورد جدید روزانه برای موارد Covid-19 ثبت کرد.

این خبر نگران کننده ای برای مارک های بزرگی مانند است تویوتا و پاناسونیک حمایت مالی از توکیو 2020 ، که 3.1 میلیارد دلار پیش بینی می شود ، بیشترین حمایت ورزشی از رویدادهای ورزشی باشد. با تأمین بودجه تبلیغات سال آینده ، بسیاری از شرکت ها خواهان وضوح – و به زودی – در مورد ادامه بازی ها هستند.

Japan Inc: جاده سختی در پیش است © Alamy

تعداد کمی از شرکت ها به اندازه سهام در خطر هستند دنتسو، بزرگترین آژانس تبلیغاتی ژاپن و با نفوذترین شرکت – و دروازه بان ده ها مارک برای ورود به بازی های توکیو ثبت نام کردند. این فهرست شامل دو نفر از شرکای شرکت اوزاکا است که از شرکت های هواپیمایی ملی پیشرو هستند همه شرکتهای هواپیمایی نیپون و ناهار خوری فوری غذاهای Nissin.

حتی قبل از همه گیر شدن بیماری و نفوذ گالوانیزه اوزاکا ، دنتسو به دلیل چرخاندن مارک های ژاپنی برای حمایت از بازی ها زیر آتش بود. اکنون ، دما فقط گرم می شود.

فرمول یک: گاز گوزلر یا جنگجوی بوم شناختی؟

لوئیس همیلتون: داغ گرم شدن کره زمین © استخر از طریق رویترز

لوئیس همیلتون، هفت بار فرمول یک قهرمان جهان ، بعنوان یک جنگجوی بوم گردی بعید است.

پرواز با جت های خصوصی در سراسر کره زمین برای مسابقه دادن اتومبیل های سریع ردپای عظیم کربن را ایجاد می کند. هنوز ، پیام سبز راننده وگان در F1 طنین انداز است ، که می خواهد عمل خود را پاک کند.

این یک تلاش کاملا نوع دوستانه نیست. ریختن تصویر غوطه وری گاز می تواند به F1 کمک کند تا پول حیاتی خود را در یک بازار متضرر از رکود اقتصادی ناشی از همه گیری به دست آورد.

افزایش حمایت مالی مهم بود رسانه آزادیخرید 8 میلیارد دلاری F1 در سال 2017. اما این هفته ، در آخرین کنفرانس سرمایه گذاران خود به عنوان مدیر عامل F1 ، تعقیب کری گفت اسپانسری انتظارات “عقب افتاده” است ، هنوز هم در 15 درصد درآمد 2 میلیارد دلاری سالانه در سال 2019.

نمودار ستونی درآمد ، 4 چهارم عقب مانده (میلیارد دلار) که درآمد F1 را به شدت کاهش می دهد

در همین حال، فرمول ها، یک سری مسابقات اتومبیلرانی برقی که توسط تاجر اسپانیایی تاسیس شده است الخاندرو آگاگ، موفق شده است حامیان مالی خود را دور از F1 فریب دهد.

سال آینده ، Agag قصد راه اندازی دارد Extreme E، یک مسابقه آفرود برای اتومبیل های بزرگ برای رقابت در آمازون و سایر نقاط جهان که توسط بی احتیاطی محیط زیست انسان آسیب دیده است. همیلتون مسابقه نخواهد داد اما وارد یک تیم خواهد شد.

استفانو دومنیکالی، رئیس اسبق مسابقه فراری از استخدام شد لامبورگینی برای جانشینی کری به عنوان مدیر اجرایی در ژانویه ، مسئول برنامه F1 برای خنثی کردن کربن تا سال 2030 خواهد بود. این هدف شامل تأثیر طرفداران شرکت در مسابقات نیست ، که انتشار F1 را تا 1.9 میلیون تن می رساند.

این سری مسابقه ها در یک سال عادی 256000 تن دی اکسید کربن از بین می برد. پیچیده ترین وظیفه دومنیکالی ، برنامه های F1 برای گسترش تقویم خود به 23 مسابقه فصل آینده است. F1 قصد دارد در سالهای آینده تعداد بیشتری از آنها را اضافه کند.

فرمول E: رویاهای الکتریکی © AP

او همچنین باید آینده موتورهای این ورزش را دنبال کند هونداتصمیم برای ترک کار در پایان سال 2021. شرکت خودروساز ژاپنی تصمیم گرفت منابع خود را به فناوری الکتریکی اختصاص دهد. متقاعد کردن حامیان مالی که F1 محیط را جدی می گیرد بسیار دشوار است زیرا این ورزش هنوز تصمیمی برای سوئیچ موتورهای الکتریکی ندارد.

“بزرگترین تهدیدی که فرمول یک طی چند سال آینده با آن روبرو خواهد شد ، ارتباط با جامعه خواهد بود ، نه فقط هواداران بلکه افرادی که این ورزش را تأمین مالی می کنند.” سیریل ابیتبول، مدیر عامل رنو اسپرت.

“این از نظر من مهمترین موضوع اصلی در دستور کار استفانو است.”

برای تجزیه و تحلیل بیشتر ، شیرجه رفتن عمیق FT به معضلات تجاری F1 را در اینجا بخوانید.

محتوای ویروسی رایان رینولدز در باشگاه فوتبال Wrexham بازی می کند

رایان رینولدز Wrexham را تصاحب کرد: تصاحب مرگبار جدی © AP

“هیچ چیز نمی گوید من به اندازه شما و اسب شما فکر می کنم ایفور ویلیامز تریلر ، “intoned رایان رینولدز این هفته در آنچه به عنوان آغاز می شود تبلیغات شگفت آور.

سپس ددپول بازیگر نشان می دهد كه او كم كم شركت ولزی را حمل و نقل می كند زیرا حامی تیم است Wrexham باشگاه فوتبال.

و رینولدز و راب مک الهنی، خالق طنز فیلم ایالات متحده است در فیلادلفیا همیشه آفتاب است به تازگی برای خرید پیشنهادی طرف ولزی که در لیگ پنجم فوتبال انگلیس بازی می کند ، تصویب کرده است.

این روایت بعید توسط رسانه های جهانی بلعیده شد. هواداران رکسام به رادیو بی بی سی گفتند که آنها انتظار دارند در نتیجه 2 میلیون پوندی که زوج هالیوود متعهد شده اند در این باشگاه سرمایه گذاری کنند ، اختلافات را بالا ببرند. و ویدئوی قلاب زنی مالکان جدید برای اعلام تصاحب ، ویروسی شد – همانطور که مطمئناً آنها قصد داشتند.

اعلامیه معاملات Wrexham: 4.9 میلیون و با حساب © @ Wrexham_AFC

در سالهای اخیر بسیاری از سرمایه گذاران آمریکایی به فوتبال علاقه مند شده اند ، که علاقه جهانی به این ورزش و معاملات پخش چند میلیارد دلاری آن را به خود جلب کرده است.

این قراردادهای عظیم تلویزیونی به ندرت تا سطح Wrexham پایین می آید. وقتی میلیونر تگزاس کنت تیگ ثروت خود را به تیم لیگ پایین ریخت لیتون شرقی دو سال پیش ، او به FT گفت كه كاملاً انتظار دارد كه ضرر كند ، اما این سرمایه گذاری عمدتاً برای تفریح ​​او بود.

در مقابل ، تصاحب رینولدز و مک الهنی ، با واسطه مستقر در نیویورک ورزش های داخلی دایره، به نظر می رسد یک تلاش جدی برای کسب درآمد است.

این جفت به روش دیگری به اشتهای سیری ناپذیر محتوای رسانه ای می پردازند. این افراد فیلمبرداری مستندی درباره سفر خود به مالکیت باشگاه های فوتبال را آغاز کرده اند.

این مواردی مانند را دنبال می کند تاتنهام هاتسپور، لیدز یونایتد و ساندرلند، که در سالهای اخیر مورد توجه نمایش های مهم پشت صحنه بوده است. سیب پشت کرده است تد لاسو، یک کمیته طنز در مورد یک مربی بدشانس آمریکایی در یک باشگاه خیالی فوتبال انگلیس – نمایشی با الهام از یک ویدیوی تبلیغاتی که به صورت ویروسی منتشر شد.

تصاحب Wrexham AFC: نمی توانست آن را نویسی کند © Simon Stacpoole / عکاسی ورزشی مارک لچ / گتی

همانطور که الکس وب از بلومبرگ توضیح می دهد ، نت فلیکسسریال های سبک Wrexham می توانند به اندازه کافی پول در اختیار دارندگان جدید قرار دهند تا سرمایه خود را پس بگیرند ، در حالی که اطمینان می دهند باشگاه سود منظمی دارد. رسانه های رایگان حاصل از این تصاحب بیشتر باعث ایجاد نام تجاری برای رینولدز و مک الهنی می شود ، و این باعث تقویت هر پروژه کمدی دیگری می شود.

شاید این معامله برای همه ذینفعان یک برد باشد. با این وجود چنین طرحی کالسکه را قبل از اسب قرار می دهد ، این نمایش جلوتر از فوتبال است. اگر تیم به اندازه مستند Wrexham در زمین موفقیتی کسب نکند ، طرفداران طرف خنده دار را نمی بینند.

نکات برجسته

آنتونی ادواردز: ساخته شده انسان © AP

  • انجمن ملی بسکتبالپیش نویس سرانجام پس از پنج ماه تأخیر به دلیل ویروس کرونا انجام شد. طبق گفته های فوربس ، انتخاب برتر آنتونی ادواردز قرار است در طی چهار سال با 43 میلیون دلار درآمد کسب کند مینه سوتا تیمبرولوز، متعلق به گلن تیلور، صاحب میلیاردر روزنامه Star Tribune.

  • اسپانیا لالیگا نشان داد محدودیت های هزینه ای که برای تیم های لیگ اعمال می کند ، در پاسخ به ضررهای ناشی از همه گیری ، 600 میلیون یورو در این فصل کاهش یافته است. این تغییرات به توضیح فروش آتش بازیکنان در باشگاه هایی مانند بارسلونا ، که تابستان امسال برای بارگیری پیشکسوتانی مانند لوئیز سوارز و ایوان راکیتیچ.

  • فیفا، نهاد حاکم جهانی فوتبال ، بازیکنان پیشنهادی زن حداقل 14 هفته مرخصی زایمان می گیرند که در این مدت باید حداقل 66 درصد حقوق قراردادی را دریافت کنند ، به عنوان بخشی از اقدامات جدید برای حمایت از بازی زنان.

  • اتحادیه راگبی تقریباً نیمی از بسته نجات 300 میلیون پوندی پیشنهادی دولت انگلیس را برای ورزش انگلیس ، با اتحادیه فوتبال راگبی، هیئت حاکمه ، و راگبی برتر باشگاه ها به ویژه توسط بیماری همه گیر آسیب دیده اند. اسب دوانی 40 میلیون پوند دریافت خواهد کرد.

بازار انتقال

پپ گواردیولا: برای ماندن در اینجا © Action Images via Reuters

  • پپ گواردیولا قرارداد دو ساله جدیدی را در شهر منچستر، متعهد کردن او به لیگ برتر انگلیس باشگاه تا سال 2023. کاتالان پس از لغو محرومیت از معتبرترین رقابت باشگاهی اروپا در ماه ژوئیه ، به دنبال اولین جام سیتی در لیگ قهرمانان است.

  • UBS یک واحد مشاوره مالی برای رسیدگی به نیازهای ورزشکاران و سرگرمی ها با تعیین سابق ایجاد کرده است لیگ ملی فوتبال بازیکن Adewale Ogunleye برای هدایت تجارت وی سال گذشته به بانک سوئیس پیوست و دارای مدرک MBA از است دانشگاه جورج واشنگتن.

  • تئو اپستین از سمت خود به عنوان رئیس استعفا داد توله های شیکاگو، هدایت لیگ برتر بیس بال تیم برای برنده شدن سری جهانی در سال 2016 ، شکستن خشکسالی به سال 1908 بازگشت بوستون رد ساکس به سری جهانی در سال 2004 و 2007 از طریق تکنیک های “Moneyball” معروف شده توسط بیلی بین در دو و میدانی اوکلند.

انتخاب نهایی

طرفداران نیکس: متنفرها متنفر خواهند شد

پیش نویس NBA روز چهارشنبه برگزار شد ، که مانند همه رویدادهای ورزشی امسال در عصر ویروس کرونا تغییر مد کرد. این به معنای نداشتن استادیوم برای تماشای نمایش و به تبع آن ، هیچ محلی برای افسردگی مزمن بود نیویورک نیکس طرفداران را به معنای واقعی کلمه هر کسی که دفتر جلو انتخاب کرد. در اینجا ، مجموعه ای از برخی از عصبانیت های بی معنی اخیر آنها ، از جمله در برابر ستاره نهایی حق رای دادن کریستاپس پورنگیس. از قضا ، تیم ممکن است یک بار چند انتخاب هوشمندانه انجام داده باشد.


تابلوی امتیازات توسط ساموئل آگینی ، مراد احمد و آرش مسعودی در لندن ، سارا ژرمانو ، جیمز فونتانلا-خان و آنا نیکولائو در نیویورک نوشته شده است ، با مشارکت تیم تهیه کننده خبرنامه Due Diligence ، شبکه جهانی خبرنگاران و داده های FT تیم تجسم