جی پی اس شخصی – رادار جی پی اس

خبر

جی پی اس شخصی یک وسیله کوچک الکترونیکی است که با بهره گیری از فناوری جی پی اس یا همون موقعیت یاب جهانی می تواند موقعیت یا لوکیشن دستگاه را ارسال بکند، حال این به ردیاب gps شخصی چه درد میخوره؟ جی پی اس شخصی دستگاهی هوشمند، سبک وزن و کاربردی است که به کمک آن میتوانیم موقعیت افراد را روی نقشه پیدا کنیم. از آنجایی که مدل GM300 به سیمکشی نیاز نداشته و فقط توسط آهنربا به اتومبیل نصب میشود، میتوانید بعد از انجام کار، به راحتی آن را جدا کرده و یا به خودروی دیگری متصل کنید. این نوع ردیاب به سیمکشی خودرو وصل شده و بسیار خوب و بینقص کار میکند.

این ردیاب با قابلیت نصب مغناطیسی می تواند امنیت کامل اتومبیل را تامین کند. در ادامه مشخصات کامل ردیاب افراد IR160 را در جدول زیر مشاهده می کنید. چه مدل ردیاب های شخصی در ایران رهیاب ارائه می شود؟ در این میان ردیاب شخصی IR160 به راحتی می تواند دغدغه خانواده ها را تامین کند.

چه بسیار کودکانی که در مسیرهای مدرسه و رفتوآمدهای روزانه گُم و یا حتی ربوده شدهاند و تا پیداشدن آنها توسط پلیس، اتفاقات ناگواری رخ داده است. اندازه مناسب، برد بالا و باتری قوی باعث شده که مدل IR160 به یکی انتخاب اول خریداران ردیاب شخصی تبدیل شود. به جرات میتوان گفت مهمترین دغدغه افراد بعد از خرید یک اتومبیل، امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو توسط سارقان است. متاسفانه اکثر خودروهای موجود در داخل کشور امنیت بالایی نداشته و به راحتی توسط سارقین به سرقت میروند و پیدا کردن آن ممکن است ماهها و سالها زمان ببرد و یا حتی هیچ وقت ممکن نباشد.

یک ردیاب خودرو مدل ۲۵۰GM قیمتی معادل ۵۰۰ هزار تومان دارد؛ یعنی کمتر از نیم درصد قیمت اتومبیل شما میشود که اگر به صورت منطقی به آن نگاه کنید متوجه میشوید که مبلغ زیادی نبوده و کاملا داشتن آن توجیهپذیر است. ردیاب خودرو به چه صورت فعال میشود؟ این دو مدل محصول دارای کاربری شخصی و خودرو به صورت همزمان هستند و تفاوت های ظاهری و ابعاد نیز دارند.