خرید یونیت هیدرولیک

خبر

 

نقش مخزن یونیت هیدرولیک

به همراه مکش هوا، ذرات آلودگی نیز به مخزن وارد می گردند و لذا استفاده از فیلتر مجرای تنفس جهت حذف این ذرات ضروری است. شیلنگ لاستیکی منعطف در خط مکش بین پمپ و مخزن روغن ، همراه با پایه منعطف و ضد ارتعاش الکتروموتور ، مجموعه پمپ را ( از لحاظ ارتعاش ) از مخزن روغن ایزوله می کند که در نتیجه باعث کاهش سر و صدا می شود . یک موتور که اندازه و قابلیت های آن مکمل یونیت هیدرولیک قدرت باشد می تواند انرژی هدررفته را به حداقل برساند و در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه شود. برای مثال در ماشین هایی مانند بولدوزر و بیلهای مکانیکی یونیت های هیدرولیکی به کاربرده میشوند.

اهمیت کیفیت مخزن یونیت هیدرولیک

جنس مخازن معمولا باید به نحوی انتخاب شود که قابلیت جوشکاری داشته باشد، اجزایی مانند فولاد و یا به ندرت از آلومینیوم در طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک استفاده می شود هنوز از پلاستیک برای استفاده در مخازن استفاده نشده است. شاید متریال به کار رفته در مخزن هیدرولیک به واقع از جنس فولاد خالص ساخته نشده باشد اما عنوانی که به صورت معمول برای این اجزای قابل جوشکاری به کار میرود اغلب با نام فولادکاری شناخته میشود.

قرارگیری قطعات در مخزن یونیت هیدرولیک

گلدانی از جنس آلومینیوم بوده که معمولا سهل الوصول است ولی برای کاهش بیش تر سطح سر و صدا می توان از نمونه های چدنی آن استفاده کرد . از پمپ های هیدرولیک برای حرکت سیال ها در سیستم هیدرولیکی استفاده می شود. شیرهای هیدرولیک تجهیزاتی می باشند که قادر به انجام عمل نظارت در یونیت هیدرولیک یا پاورپک هستند. در طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک یا پاورپک می بایست تمامی تجهیزات تشکیل شده از جمله مخزن روغن، پمپ یونیت، چرخ دنده ها و لوازم جانبی آن را بشناسیم.

این نوع دسترسی در جهت عوض کردن صافی پمپ و همچنین تمیز کزدن استفاده می شود. جهت جلوگیری از رطوبت به داخل روغن در یونیت هیدرولیک می بایست از مخزن هایی استفاده کرد که قابلیت رطوبت گیر را دارا باشد. روش قرار گیری پمپ روی مخزن یونیت ( که مطابق با استاندارد JIC تعیین می شود) روشی تمیز و استاندارد است ، اما عیب عمده آن وجود اندکی هد مکش منفی در پمپ است .

 

مزیت اصلی این روش ، محدود نبودن ، و قرار گرفتن دریچه های مکش و تخلیه درون روغن است . این افت موقت به عنوان torque pull-up  شناخته می شود، در حالی که حداکثر ارزش به عنوان «گشتاور شکست» تعیین شده است. محرک پمپ هیدرولیک در انواع یونیت های هیدرولیک موتور الکتریکی با برق DC و یا AC می باشد که در صنایع مختلف استفاده از الکتروموتور با برق AC به دلایل زیر رایج تر می باشد. این دستگاه با استفاده از فشار هیدرولیکی، حرکت موتورها، سیلندرها و قسمت های مکمل یک سیستم هیدرولیکی معین را ممکن می سازد.

بخش دوم یونیت هیدرولیک، پمپ هیدرولیک می باشد، این محصول دارای انرژی مکانیکی از موتور (حرکت چرخشی) را به انرژی هیدرولیک مبدل می سازد. هر سیستم هیدرولیکی مجموعه ای از ادوات هیدرولیکی شامل مخزن یونیت هیدرولیک، پمپ هیدرولیک، شیرهای هیدرولیک، فیلترها ،خطوط انتقال (شیلنگ و لوله)، اتصالات، نشانگرها می باشد که در مجموع یک واحد کامل به نام یونیت هیدرولیک را تشکیل می دهند که در کنار ادوات الکترونیکی ابزار دقیق، خروجی یا خروجی های مورد نظر سیستم هیدرولیک یعنی حرکت کنترل شده عملگرهای هیدرولیکی را فراهم می نمایند که نتیجه عملکرد هماهنگ و دقیق ادوات هیدرولیکی می باشد. چونکه آنها خودمختار هستند، فیلترها می توانند اغلب در حالیکه یونیت توان کار می کند، تعویض شوند.

یونیت هیدرولیک چیست
چگونه یونیت هیدرولیک بسازیم
یونیت هیدرولیک حجم
یونیت هیدرولیک خرید
خریدار یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک دست دوم
یونیت هیدرولیک دستی
یونیت هیدرولیک دیوار
یونیت هیدرولیک در مشهد
فروش یونیت هیدرولیک دست دوم
پاوریونیت در هیدرولیک
یونیت هیدرولیک رکسروت
یونیت روغن هیدرولیک
یونیت هیدرولیک ژل
یونیت هیدرولیک ژول
سازنده یونیت هیدرولیک
سیستم یونیت هیدرولیک
ساخت یونیت هیدرولیک صنعتی

نحوه ساخت یونیت هیدرولیک

یک سوپاپ یک طرفه مخصوص از خارج شدن سیال از جمع کننده جلوگیری می کند اما اگر فشار به میزان قابل توجهی افت می کند، سوپاپ شارژ مجدداً فعال شده و جمع کننده با سیال پر می شود. منحنی گشتاور به سرعت یک موتور الکتریکی بدون در نظر گرفتن ظرفیت قدرت تقریباً یکسان باقی می ماند و معمولاً با سرعت تمام بار اما زیر نقطه شکست اجرا می شود تا هر گونه خطر معطل شدن را کاهش دهد. به عنوان یک قاعده حجم مخزن را برای سیستم های مجهز به پمپ های دبی ثابت معادل سه برابر دبی خروجی ( لیتر/ دقیقه ) و برای سیستم های دارای پمپ های دبی متغیر معادل سه برابر دبی متوسط می توان در نظر گرفت.

هیدروموتور دنده ای را نیز می توان در ترکیب با گیربکس های کاهنده مورد استفاده قرار داد که در این حالت، دستیابی به سرعت های کمتر از 1 دور بر دقیقه با گشتاورهای بالاتر از 400 نیوتون متر امکان پذیر می باشد. دانفوس بیش از 3000 هیدروموتور اوربیتالی متفاوت (در اندازه ها و نوع شفت مختلف) را با توجه به نوع استفاده آن می تواند به مصرف کننده جهت کاربرد در صنایع مختلف پیشنهاد دهد.در این نوع موتور هیدرولیکی، مکانیزم درگیری دندانه ها به گونه ای است که ایجاد گشتاورهای خروجی بالا و سرعت های پایین و یکنواخت امکان پذیر می باشد.

استاندارد ساخت مخزن یونیت هیدرولیک

تمامی معیارها و قواعد فوق برای مخازن با شکل و طرح مرسوم قابل استفاده هستند. در موارد خاص (از لحاظ طرح و شکل مخزن) باید به ملاحظات و شرایط ویژه دقت کرد . هنگامی که روتور شتاب می گیرد، سطح گشتاور کمی افت می کند، سپس زمانی که چرخش به یک نرخ دور در دقیقه خاص برخورد می کند، دوباره افزایش می یابد. هنگامی که سرعت روتور از سطح شکست پیشی می گیرد، گشتاور به شدت کاهش می یابد. مثلا هنگامی که سیلندری کورس رفت را طی می کند و باز می شود حجم سیال در مخزن کاهش می یابد. در مدلهای ساده و کوچک یونیت هیدرولیک؛ الکتروموتورهای با توان پایین تکفار AC و 12VDC و 24VDC ، پمپ و مخازن کوچک برای سیستمهای ساده هیدرولیک ساخته میشود.

ساخت یونیت هیدرولیک پاورپک
یونیت هیدرولیک شیراز
یونیت هیدرولیک شیر برقی
یونیت هیدرولیک صنعتی
ساخت یونیت هیدرولیک صنعتی
یونیت هیدرولیک ضرب
طراحی یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک ظروف
عملکرد یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک غرب
فروش یونیت هیدرولیک
فروش پاوریونیت هیدرولیک
فروش یونیت هیدرولیک دست دوم
فیلم یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک قیمت
قیمت یونیت هیدرولیک بالابر
قیمت پاوریونیت هیدرولیک
پاوریونیت هیدرولیکی قیمت
قیمت یونیت هیدرولیک کوچک
قیمت یونیت هیدرولیک پرس
قیمت یونیت هیدرولیک آسانسور

یونیت هیدرولیک چگونه کار می کند؟

مجموعه هیدرولیکی واحدی که برای حرکت اکچویتورها از سیال هیدرولیک استفاده میکند. محاسبه فنی تک به تک قطعات مورد استفاده را انجام دهید. برای ایجاد بیشترین انتقال گرما ، مخزن باید حداقل ارتفاع و حد اکثر طول را داشته باشد .

در نواحی گرم باید میزان اندازه ای که مخزن یونیت دارد بزرگ تر از حجم عادی در نظر گرفته گردد. به ویژه هنگامی که از الکتروموتورهای بزرگ استفاده می شود . قطعات هیدرولیکی مورد استفاده از برندهای رکسروت، پارکر، ویکرز، دیپلماتیک، یوکن، چینی و میباشند. در نتیجه یک موتور احتراق داخلی ممکن است بتواند یک پمپ لود شده را آغاز کند، اما قدرت کافی برای آوردن آن به سرعت عملیاتی یونیت هیدرولیکی را نداشته باشد. برای درک بهتر اصول عملیاتی و ویژگی های طراحی در یک واحد قدرت هیدرولیک، ممکن است نگاه کردن به اجزای اساسی یک مدل استاندارد مورد استفاده در سیستم هیدرولیک صنعتی مفید باشد.

به عنوان مثال، یک موتور الکتریکی دارای یک گشتاور اولیه بسیار بیشتر از چرخاور عملیاتی خود است، اما موتورهای دیزلی و بنزینی حتی سرعت بیشتری دارند و مقدار نسبتاً ثابتی از گشتاور را در هر دو سرعت بالا و پایین تحویل می دهند. موتورهای الکتریکی و موتورهای احتراق داخلی مانند موتورهای دیزلی یا بنزینی ویژگی های مختلفی از خود نشان می دهند که ویژگی های مختلف قدرت آن ها را دیکته می کند.

 

به طور کلی موتورهای دیزلی و بنزینی باید در سرعت های بالاتری عمل کنند تا به گشتاور لازم برای قدرت بخشیدن به یک پمپ دست یابند. مخزن ها را باتوجه لیتراژ پمپ هیدرولیک انتخاب می کنند .جنس مخزن هیدرولیک را از آهن معمولی همان st32 ، آلومینیوم ، استیل با توجه نوع درخواست و نوع شرایط محیطی دستگاه طراحی و ساخته می شود.

طراحی یونیت هیدرولیک

طراحی که متناسب با شرایط جوشکاری باشد و به دلیل اهمیت بالای آن در ساخت و طراحی یونیت هیدرولیک توجه ویژهای به این موضوع میشود. اندازه و ظرفیت مخزن باید مناسب و متناسب با تغییرات حجمی سیال در مدار و همچنین تامین کننده سطح کافی برای انتقال دما و خنک شدن سیستم باشد . در مدار موتورهای هیدرولیک که در آن ها با تغییر حجم اندکی در سیال مخزن روبرو می شویم، می توان از مکانیزم شیر فشارشکن ساده برای ثابت نگه داشتن فشار هوای مخزن که متناسب با تغییرات دما، تغییر می کند، استفاده کرد .

 

ساختن این نوع یونیت هیدرولیک اندکی گران تمام می شود ، اما توصیه می شود پمپ در پایین و کنار مخزن ( حتی اندکی دور تر از مخزن ) قرار گیرد . واحد اول که همان الکتروموتور می باشد به نوعی محرک پمپ هیدرولیک در مدل های مختلف یونیت های هیدرولیک موتور الکتریکی با برق DC و یا AC می باشد که در صنعت های گوناگون کاربرد الکتروموتور با برق AC متداول تر است. برای کمک به جریان آسان تر و آزاد تر هوای خارجی و در نتیجه افزایش خنک کاری ، مخزن باید با فاصله از سطح زمین ، نصب شود، حداقل ظرفیت مخزن یونیت هیدرولیک باید دو برابر حجم تخلیه پمپ در دقیقه (دبی) باشد.

منبع توان یا محرک اولیه مرتبط با بیشتر یونیت های توان هیدرولیکی، موتور است که معمولاً بر اساس سرعت، سطح گشتاور و ظرفیت توانشان انتخاب می شود. یونیت هیدرولیـک یا پاورپک هیدرولیک که شامل مخزن روغن، الکتروموتور، پمپ و شیرهای کنترل فشار و تعدادی لوازم جانبی است، برای تامین انرژی و قدرت سیستم هیدرولیک تولید شده است. موتوری که اندازه و قابلیت های آن مکمل موتور یونیت هیدرولیکی است، می تواند انرژی هدر رفته را به حداقل برساند و در درازمدت کارایی را بالا ببرد.

یونیت هیدرولیک اراک
اجزای یونیت هیدرولیک
انواع یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک بالابر
یونیت هیدرولیک بنزینی
قیمت یونیت هیدرولیک بالابر
چگونه یونیت هیدرولیک بسازیم
یونیت هیدرولیک پرس
یونیت هیدرولیک پاورپک
پاوریونیت هیدرولیک
یونیت پاورپک هیدرولیک
قیمت یونیت هیدرولیک پرس
ساخت یونیت هیدرولیک پاورپک
قیمت پاوریونیت هیدرولیک
فروش پاوریونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک تک فاز
یونیت هیدرولیک تهران
یونیت تست هیدرولیک
تعمیر یونیت هیدرولیک
یونیت هیدرولیک ثابت
یونیت و جک هیدرولیک
یونیت جک هیدرولیک
یونیت جک های هیدرولیک

 

منبع قدرت، مرتبط با اکثر واحدهای قدرت یونیت هیدرولیک است، که به طور کلی بر اساس سرعت ، مقدار گشتاور و ظرفیت قدرت آن انتخاب می شود. برخی از عوامل مهمی که عملکرد یک واحد برق هیدرولیکی را تحت تأثیر قرار می دهند، محدودیت های فشار، ظرفیت قدرت، و حجم مخزن هستند. از آنجا که آنها درونی هستند، در حین کارکرد واحد برق می توان آنها را تعویض کرد. زمانی که شما برای خرید این سیستم اقدام می نمایید، ممکن است برخی از تجهیزات و اجزای آن به دلایل مختلفی بی کیفیت بوده یا با سیستم های دست دوم تعویض شده باشد.

زمانی که شما برای خرید این سیستم اقدام می نمایید، یونیت هیدرولیک ممکن است برخی از تجهیزات و اجزای آن به دلایل مختلفی بی کیفیت بوده یا با سیستم های دست دوم تعویض شده باشد. پس حتما به خاطر داشته باشید که از نمایندگی های معتبر فروش یونیت هیدرولیک اقدام به خرید این سیستم ها نمایید. جهت حرکت های خطی از سیلندر یا همان جک هیدرولیک و جهت حرکات گردشی از هیدروموتورها یا همان موتور الکتریکی به کار برده می شود. یک سیستم هیدرولیکی مایع محصور را برای انتقال انرژی از منبعی به منبع دیگر به کار می گیرد و متعاقباً حرکت دوار، حرکت خطی یا نیرو ایجاد می کند.

یونیت هیدرولیک کوچک
یونیت کامل هیدرولیک
گرمکن یونیت هیدرولیک
لوازم یونیت هیدرولیک
محاسبات یونیت هیدرولیک
مخزن یونیت هیدرولیک
محاسبه یونیت هیدرولیک
مدار یونیت هیدرولیک
نقشه یونیت هیدرولیک
نصب یونیت هیدرولیک

نکته: در مناطق گرم بایستی حجم مخزن بزرگتر از معمول در نظر گرفته شده و یا اینکه از مبدل حرارتی جهت خنک کاری استفاده گردد. در نوع متداول آن که در صنعت کاربرد فراوانی دارد از فیلتر هوا که درون مخزن یونیت هیدرولیک تعبیه شده استفاده می شود . اولین قسمت در یک پاورپک هیدرولیک الکتروموتور یا موتور احتراقی است و دومین بخش آن پمپ هیدرولیک و قسمت آخر مخزن یونیت هیدرولیک است که تغییرات حجمی سیال را در مدار تحمل یا تامین می کند.

در هر دو نوع طرح ، درپوش مخزن باید به اندازه کافی محکم باشد تا وزن مجموعه پمپ و الکتروموتور ، را تحمل کند. همچنین باید از استانداردهای مربوطه مانند DIN 24347 ، مشخصات ویژه شرکت و دستورالعملهای نگهداری سازندگان قطعات هیدرولیک رعایت شود. در راستای رسیدن به تولیدات اقتصادی و به صرفه نیاز است که تمامی قطعات و زیرمجوعه های دستگاه بر اساس مشخصات تثبیت شده استاندارد شرکتها تنظیم شود.

یونیت هیدرولیک 12 ولت

یونیت های هیدرولیک

پاوریونیت های هیدرولیک

انواع یونیت های هیدرولیک

هواگیری یونیت هیدرولیک

هیتر یونیت هیدرولیک