خزانه های کوئین با آشفتگی خیابان های شدید مواجه شد

خبر

یک سری از شرکت ها از جمله PizzaExpress و New Look کیف پول ملکه را مورد اصابت قرار داده است ، که نشان می دهد حتی امور مالی سلطنتی نیز از آشفتگی خیابان های بزرگ انگلیس در امان نیستند.

Crown Estate ، که سهام منافع تجاری 13.4 میلیارد پوندی سلطنت را به منظور منافع عمومی مدیریت می کند ، به دلیل بازسازی خرده فروشان و زنجیره های غذاخوری معمولی پس از قفل همه گیر و محدود کردن درآمدهای خرد ، بسیاری از شرکت ها را به سمت دولت سوق داده است.

طبق اسنادی که در شرکت خانه ها ثبت شده است ، تمام مشاغلی که در سال جاری به دنبال قراردادهای داوطلبانه شرکت بوده اند ، این گروه طلبکار زنجیره های خیابان های بزرگ Pizza Hut ، PizzaExpress ، Casual Dining Group و New Look بود. CVA یک فرآیند ورشکستگی است که به مشاغل دشوار اجازه می دهد تا بدهی های خود را با طلبکاران مذاکره کنند.

بدهی Crown Estate در کل 4.2 میلیون پوند از New Look ، 1.2 میلیون پوند از Pizza Hut بود. 234،861 پوند از PizzaExpress؛ و طبق اسناد 219،150 پوندی از Casual Dining Group ، صاحب بلا ایتالیا ، لاس ایگواناس و کافه روژ.

Crown Estate در جدیدترین نتایج سالانه خود ، 12.9 میلیون پوند پیش بینی برای بدهی های بدی که انتظار می رود در سالهای 2020/21 از اجاره مستاجران آن به وجود بیاید ، اختصاص داد.

Crown Estate گفت: “بدون شک این زمان سختی برای بخش های خرده فروشی و مواد غذایی و آشامیدنی است ، و ما به خصوص از تأثیر آن در بسیاری از موارد بر شغل و معیشت مردم آگاه هستیم. ما در حال کار با مشتریان خود هستیم تا در این دوره چالش برانگیز ، از آنها پشتیبانی کنیم. “

جدید ترین مقالات  دوره آموزش آشپزی غذای ایرانی و خارجی برای رستوران
Crown Estate 12.9 میلیون پوند برای پوشش بدهی های بد از مستاجرانی مانند Casual Dining Group ، مالک بلا ایتالیا اختصاص داده است.

Crown Estate 12.9 میلیون پوند برای پوشش بدهی های بد از مستاجرانی مانند Casual Dining Group ، مالک بلا ایتالیا اختصاص داده است © تولگا آکمن / خبرگزاری فرانسه / گتی

این گروه صاحب بخشهای بزرگی از مناطق خرید از جمله خیابان رجنت در لندن و پارکهای خرده فروشی منطقه ای در آکسفورد و نورتهمپتونشایر است و با کاهش شدید درآمد و کاهش درآمد مستاجران ، با مشاهده افت شدید درآمد به سایر مالکان تجاری می پیوندد.

سارا موک ، شریک تجدید ساختار در Linklaters ، گفت که خرده فروشان “از مزایای استفاده از مالکان برای مذاکره در مورد اجاره های کمتر یا متفاوت استفاده می کنند” ، افزود که CVA “ابزاری شده است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد”. زنجیره ای لباس زیر زنانه آن سامرز روز جمعه آخرین خرده فروشی بود که برنامه های خود را برای CVA اعلام کرد.

Crown Estate سود خود را به خزانه داری باز می گرداند ، و سپس بخشی از سود را به عنوان “اعطای حق حاکمیت” به ملکه برای تأمین هزینه های نگهداری تعدادی از کاخ ها اختصاص می دهد. در طی 12 ماه منتهی به 31 مارس ، 345 میلیون پوند سود پیش از مالیات ثبت کرد ، اما از آن زمان درگیر بحران خیابان بزرگ شده است.

این گروه شامل املاک خصوصی ملکه ، مانند قلعه بالمورال و خانه ساندرینگهام نیست.

Dan Labbad ، مدیر اجرایی Crown Estate با اعلام نتایج سالانه در ماه سپتامبر ، هشدار داد که عملکرد این سال مالی به طور قابل توجهی تحت تأثیر ویروس کرونا قرار می گیرد ، که به گفته وی “تغییر ساختار دائمی” در بخشهایی که املاک دارای دارایی های قابل توجهی مانند خرده فروشی است ، ایجاد می شود. و دفاتر

هفته گذشته ، فروشگاه بزرگ 242 ساله دبنهام و گروه خرده فروشی Arcadia فروپاشیدند و به بزرگترین خسارت خرده فروشی انگلی در انگلیس تبدیل شدند و در مجموع بیش از 25000 شغل را در معرض خطر قرار دادند. هر دو مارک خیابان بالا سال گذشته CVA را انجام دادند ، اما شرایط مطلوب تری که در نتیجه آن حاصل شد برای اطمینان از بقای آنها کافی نبود.