دوستان کسی عکس از تراتل پیکاپ نداره ؟

خبر

پس به راحتی می توانید تراتل بادی را پیدا كنید. چند نکته ای مفید بودند یکی اینکه برای باز کردن شمع ابتدا به نیروی زیادی نیاز است اما پس از آن راحت باز می شود. هر چند از نظر ظاهری آسنا شباهت های بسیاری با فورد سری F دارد. قبل از تعویض در دور آرام لرزش و تکانه های سنگینی تمام ماشین را می لرزاند تا جایی که به مرز خاموش شدن موتور می رفت و تصور می کردم مربوط به سیستم سوخت رسانی و یا احتراق است اما بعد از تعویض این لرزش برطرف شد. ﺑﺮای ﻣﺜﺎل، اﮔﺮ راﻧﻨﺪه ﺳﺮﻋﺖ را ﺑﺮ روی ۱۲۰ ﻛﻴﻠﻮﻣﺘﺮ ﺑﺮ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻛﻨﺪ، ﺑﺎ رﻫﺎ ﻛﺮدن ﭘﺪال ﮔﺎز، دﺳﺘﮕﺎه ﺑﻪﺻﻮرت ﺧﻮدﻛﺎر ﺗﺤﺖ ﻫﺮ ﺷﺮاﻳﻄﻰ اﻳﻦ ﺳﺮﻋﺖ را ﺑﺮای ﺧﻮدرو ﺛﺎﺑﺖ ﻧﮕﻪ ﻣﻰدارد؛ ﺣﺘﻰ در ﺳﺮﺑﺎﻻﻳﻰ ﻫﺎ، ﺳﺮاﺷﻴﺒﻰﻫﺎ و ﻳﺎ ﻫﻨﮕﺎم وزش ﺑﺎد ﻣﺨﺎﻟﻒ، ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮدرو ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﻛﺮد، ﻣﮕﺮ آﻧﻜﻪ ﺷﻴﺐ ﺟﺎده ﺑﻪ ﺣﺪی ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﺮای ﺛﺎﺑﺖ ﻣﺎﻧﺪن ﺳﺮﻋﺖ ﺣﺘﻤﺎً ﻧﻴﺎز ﺑﻪ ﺗﻌﻮﻳﺾ دﻧﺪه ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ دراﻳﻦﺻﻮرت ﭘﺲ از ﺗﻌﻮﻳﺾ دﻧﺪه ﺗﻮﺳﻂ راﻧﻨﺪه، دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺠﺪداً ﻛﻨﺘﺮل ﺳﺮﻋﺖ را ﺑﻪدﺳﺖ ﻣﻰﮔﻴﺮد. کروز کنترل ابزاری برای ثابت نگهداشتن سرعت خودرو بر روی میزان سرعت دلخواه راننده است. ستپر موتور تقریبا کارکردی شبیه ساسات در موتورهای کاربراتوری دارد.البته وظایف دیگری نیز دارد.که علاوه بر وظیفه گفته شده می باید توازنی بین گشتاور و بار موتور به وجود بیاورد تا سرعتی ثابت را در دور ارام به وجود اید.البته می باید قطعات دیگری نظیر سنسور دور ارام وجود داشته باشد.

پیشرانه BP توربو و پیشرانه B6 نیز از موارد پر طرفدار برای پراید است. در غیر این صورت باید از انبر باریکی برای بیرون آوردن شمع از داخل محفظه استفاده کنید. برای نصب سیم، روال باز کردن را بصورت معکوس انجام دادم. فروش قطعات یدکی سرانزا ( seranza ) خرید قطعات یدکی سرانزا اصل فروش لوازم یدکی اصلی سرانزا خرید لوازم یدکی اورجینال سرانزا فروش قطعات کامل بدنه و موتوری خودروی نیسان سرانزا بصورت اصل ، متفرقه و استوک بنا به درخواست خود مشتری ، شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و سفارش قطعه مورد نظر خود در کمترین زمان آن را دریافت نمایید ، هرکجای کشور که باشید فرقی ندارد ما آماده ارسال قطعه هستیم . نمدی درب موتور(کاپوت) پراید اصلی. بر این اساس، قیمت جدید هر دستگاه سایپا 131 مدل SE با موتور جدید معادل 20 میلیون و 670 هزار تومان تعیین شده که افزایش 470 هزار تومانی را نسبت… دو نوع اول با سرعتی معادل ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه و نوع سوم یا گریز از مرکز با سرعتی معادل ۴۰۰۰۰ دور در دقیقه میچرخد. گاز خوردن ماشین آن هم در ماشین های ایرانی موضوع و مشکلی آشنا و کاملا قابل لمس است که هر کسی که یکی از خودروهای ساخت داخل را داشته باشد، بی تردید حداقل یک بار با این مشکل روبه رو شده است.

قصد داشتم این لبه را به همان شیوه که لبه کاسه های ترمز عقب را برداشتم، بردارم. کلیه مدلهای 92 به بعد قابلیت نصب مجموعه کروز کنترل این شرکت را دارند. این قابلیت تنها در خودروهای تراتل برقی قابل استفاده است. این خودرو دارای یک موتور پر قدرت با توان 521 اسب بخار است و طراحی بدنه آن همیشه سرلوحه طراحان بزرگ فراری بوده است. قدرت موتور (اسب بخار), 68 … در رانندگی عادی شهری قدرت موتور ۱۳۰۰ پراید کافی بوده و احساس کمبودی ندارد. راحتی رانندگی با سیستم کروز به حدی است که عمده رانندگان، پس از استفاده از سیستم کروز، به آن عادت نموده و دلپذیری رانندگی با آن به قسمی است که نخواهید پذیرفت با خودرو فاقد کروز کنترل به سفر بروید. داشبورد نیسان ایکس ­تریل عینا از قشقایی کپی ­برداری شده ولی لزوما این چیز بدی نیست. حالا شما این مراحل را انجام بده ببین درست میشه ؟

و اینکه اگه رنگش کنم خراشیده میشه ؟ وقتی در گیربکس تعمیراتی انجام میشه معمولا باید زاویه دریچه گاز را ریست کرد مگه اندره ریست نکرد ؟ در اینجا چون گیربکس اتومات هست سنسور پدال گاز و.. دریچه گاز برقی میزان مصرف سوخت را کاهش می دهد به این دلیل که در دریچه گاز مکانیکی راننده با فشردن ناگهانی پدال گاز این دریچه باز می شود اما دریچه گاز برقی با توجه به سیگنال الکتریکی که از ECU خودرو میگیرد دریچه گاز را متاسب با آن باز می کند و این امر موجب بهبود مصرف سوخت خواهد شد. 60000 کیلومتر از زمان تعویض شمع ها می گذشت. وقتی متوجه کنده شدن یک تکه از لاستیک دسته موتور بالا شدم فهمیدم که کار دارد به جاهای باریک می کشد! و تصمیم گرفتم خودم آنرا تعویض کنم. میخوام رنگشون کنم ، کد رنگش رو میدونید ؟ من قصد تعویض موتور پراید رو دارم یه موتور خوب بهم معرفی کنید قیمتش و این که جواب … سلام دوستان من جزوه اولین افرادی هستم که وانت پراید گرفتم اصلا با پیکان قابل مقایسه نیست هم مصرفش هم…