ردیاب خودرو آهنربایی، جی پی اس آهنربایی IR1500- ایران رهیاب

خبر

3. ⬅️دارای باتری داخلی است و قابلیت نگهداری شارژ را در مدت زمانی دارد و پس از اتمام شارژ می تونید مجدداً ردیاب را شارژ کنید. دستگاه های ردیاب خودرو قابل نصب نیاز به یک نصاب برای انجام سیم کشی ردیاب و وصل کردن آن به باتری ماشین دارند. 9-دارای آنتن داخلی بدون نیاز به ردیاب آهنربایی در مشهد کوچترین سیم کشی! آهنربای آنها به حدی قوی است که با شدید ترین تکانها از بدنه خودرو جدا نشود؛ اما حتی بهترین ردیاب خودرو آهنربایی هم به قدری محکم نیست که نتوان با فشار قوی دست یا تجهیزات خاص، آن را جدا کرد.

✳️اگر شارژ باتری ردیاب آهنربایی تمام شود چیکاری باید انجام شود؟ از این رو برای تهیه نمونه های با کیفیت ردیاب خودرو آهنربایی باید از طریق نمایندگی های عرضه مستقیم این تجهیزات اقدام نمود. خواهید دید که پس از خرید و تهیه ردیاب خودرو، استفاده از امکانات گسترده آن شما را راضی و خوشنود می کند. به همین دلیل بهترین ردیاب خودرو در جهان شناخته شده و روز به روز تقاضای خرید این دستگاه در جهان بیشتر است.

زیرا برخی از این ردیاب ها دارای سیستم ضبط و ارسال صوت نیز هستند و می توانند برای داخل خودرو و یا محیط های دیگری مورد استفاده قرار گیرند. این ردیاب این قابلیت را دارد که بتواند سرعت ها را ثبت کند و همچنین جهت حرکت و ذخیره اطلاعات را هم داشته باشد.

همچنین قابلیت استفاده از مموری کارت یا حافظه خارجی، نگهداری اطلاعات مسیر در گذشته و … لازم به ذکر است که تمامی ردیابها با قرار دادن سیم کارت فعال می شوند. ردیابها به دو دسته با سیم کشی و بدون سیم کشی تقسیم می شوند. ردیاب آهنربایی که در دسته ردیاب های بیرونی قرار می گیرد با سیم کشی درون خودرو و یا موتورسیکلت و قایق کار نداشته و می تواند تنها با استفاده از قطعه آهنربایی قوی که در آن تعبیه شده به قسمت فلزی وسیله نقلیه مورد نظر بچشبد. ✴️چرا ردیاب آهنربایی جزو پرفروش ترین ردیاب خودرو در جهان است؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب آهنربایی لندر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.