ردیاب سگ و گربه و حیوانات خانگی – ردیاب آلفا

خبر

ردیاب حیوانات خانگی مدل G06 از طریق جی پی اس موقعیت حیوان خانگی شما را مشخص می کند. است. این دستگاه ردیاب می تواند موقعیت مکانی دقیق حیوانات را نشان دهد. این دستگاه دارای سیستم تاریخچه موقعیت مکانی است، که به سادگی می توانید مسیر رفت و آمد گربه خود را مشاهده کنید.

ردیاب حیوانات خانگی به دستگاه های ردیابی موقعیت مکانی گفته می شود. این دستگاه ها به صاحبان حیوانات خانگی اجازه می دهند تا موقعیت دقیق حیوانات را در زمان دلخواه متوجه شوند. بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات ، ردیاب حیوانات با توجه به ویژگی و کارایی خاص به یک ردیاب محبوب در میان استفاده کنندگان از این ردیاب تبدیل شده است. بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات ، نگه داری از حیوانات خانگی و حفظ امنیت آن ها جزو سخت ترین کارها و بسیار با اهمیت است. ردیاب حیوانات خانگی مدل G06 سبک و کوچک است. کاربرد ردیاب حیوانات خانگی مدل G06 ؟

اما می توانید برای حیوانات خود به استفاده از یک ردیاب شخصی هم بپردازید. همچنین پس از خرید ردیاب اطلاعات کاربری برای ورود به یک پنل ردیابی در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن فرایند ردیابی حیوانات خانگی تان را انجام دهید. وابسته به ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی میزان نگهداری این اطلاعات در ردیاب نیز متفاوت است. تمامی ردیاب ها دارای حافظه داخلی هستند که برای ثبت اطلاعات ردیابی مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی از مدل های باکیفیت ردیاب ها اطلاعات ثبت شده بین 3 تا 6 ماه درون حافظه نگهداری می شود.

ردیاب هایی که ضد آب هستند در برابر خیس شدن مقاومند و به سیم کشی داخلی یا تراشه آنان آسیبی وارد نمی شود. چرا که ابزار ها و دستگاه های موجود این امکان را می دهند، که حیوانات خانگی را هنگامی که از خانه دور می شوند نیز کنترل کنند. به این ابزارها ردیاب حیوانات خانگی گفته می شود. این ابزارها که از GPS استفاده می کنند، به صاحبان حیوانات اجازه می دهند تا بر حیوانات خانگی خود نظارت داشته باشند. اما شاید بهترین کاربرد آن برای خانواده هایی است که افراد سالمند یا آلزایمری در خانه خود دارند. تراشه جی پی اس زیر پوستی به روشی عادی تبدیل شده و اکنون در بسیاری از کشورها به طور قانونی مورد نیاز است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کوچکترین ردیاب حیوانات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.