رویداد خوانندگان: مادری ، پول و انجام حرکات شغلی

خبر

خواه به فکر تشکیل خانواده باشید یا از قبل صاحب فرزند شوید ، چگونگی مدیریت امور مالی و شغلی مهمترین نگرانی خواهد بود – اما کمک متخصص در این زمینه وجود دارد.

رویداد آنلاین بعدی ما مادرانه ، پول و حرکات شغلی در ساعت 19:00 تا 8:30 بعد از ظهر به وقت انگلستان در روز چهارشنبه 25 نوامبر با مشارکت Black Ballad ، یک بستر آنلاین برای زنان سیاه پوست انگلیسی برگزار خواهد شد.

تحقیقات خود این پلتفرم نشان داد که تقریباً دو سوم زنان پس انداز پول قبل از پدر و مادر شدن “بسیار مهم” است ، اما تقریباً به همان نسبت اعتراف کردند که تلاش آنها برای پس انداز مثر نبوده است.

تقریباً 40 درصد اظهار داشتند که داشتن فرزند پیشرفت شغلی آنها را کند کرده است ، کمی بیش از یک سوم گفتند که از زمان والدین شدن ساعات کار خود را کاهش داده اند و یک چهارم کارها را تغییر داده است.

این رویداد که توسط Tobi Oredein ، بنیانگذار Black Ballad معرفی شده است ، هدف آن پاک کردن پس انداز و سرمایه گذاری برای خود و فرزندان شما ، اهمیت حقوق بازنشستگی و بهترین روش برای بودجه برای خانواده شما است.

در این پنل همچنین در مورد گزینه های شغلی صحبت خواهد شد ، به علاوه درک بسته های مالی که به شما تعلق می گیرد در حالی که در مرخصی زایمان و به عنوان مادر هستید. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که سوالات مالی شخصی خود را بپرسند.

ایما جکسون اوبوت ، معاون ویراستار ویژگی های FTAdviser ، ریاست یک هیئت از زنان متخصص را بر عهده خواهد داشت.

جدید ترین مقالات  عقب پیستون ترمز KI (RH و LH)

داوینیا تاملینسون بنیانگذار Rainchq است ، شرکتی که وی برای الهام بخشیدن به زنان برای سرمایه گذاری و کنترل آینده مالی خود تأسیس کرده است.

توبی آسار بنیانگذار My Bump Pay است ، یک پلت فرم آنلاین که او در اولین مرخصی زایمان خود ایجاد کرد تا به زنان کمک کند تا از چالش هایی که برای مدیریت شغل و مادری خود دارند ، عبور کنند.

Dineo Ledwaba-Chapman یک برنامه ریز مالی در Sherwood Corporate Solutions است و بیش از ده سال است که به مشتریان و خانواده های آنها مشاوره می دهد.

هزینه بلیط این رویداد آنلاین 25 پوند یا برای دانشجویان 20 پوند است. برای ثبت نام و مشاهده شرایط و ضوابط کامل ، لطفا اینجا کلیک کنید.