سازش محرک میچ مک کانل در مجلس سنا با بدبینی روبرو شد

خبر

میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا برای دستیابی به مصالحه با دموکرات ها بر سر تخفیف محرک کوید روز سه شنبه با استقبال سرد برخی از نمایندگان روبرو شد ، در حالی که کنگره برای رسیدن به توافق قبل از پایان سال تلاش می کند.

آقای مک کانل روز سه شنبه گفت اگر جمهوری خواهان دموکرات ها مایل باشند جمهوری خواهان مایل به رد تقاضای خود برای حمایت از مسئولیت محافظت از مشاغل ، مدارس و سایر سازمان ها در طی همه گیر شدن بیماری هستند – مسئله ای که قبلاً آن را “خط قرمز” برای این قانون توصیف می کرد. تقاضای آنها برای بودجه فوری برای دولت های ایالتی و محلی.

آقای مک کانل پیشنهاد داد ، دو طرف می توانند دوباره روی میز بنشینند و با روی کار آمدن دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، توافق گسترده تری را انجام دهند.

“دیدگاه من و من فکر می کنم این دیدگاه به معنای واقعی کلمه هر دو طرف راهرو است: ما نمی توانیم بدون انجام یک لایحه Covid ترک کنیم. کشور به آن نیاز دارد. ” “از نظر من باقی مانده است که ما باید آنچه را که می توانیم در مورد آن توافق کنیم را تصویب کنیم.”

اندکی بعد ، چاک شومر ، ارشد حزب دموکرات سنا ، گفت که پیشنهاد آقای مک کانل سازش منصفانه ای نیست.

“بسیاری از جمهوریخواهان از بودجه ایالتی و محلی حمایت می کنند. بودجه ایالتی و محلی هر دو حزب است. بر خلاف پیشنهاد پیشنهادی مسئولیت شدید شرکتی ، مک کانل که از هیچ پشتیبانی دموکراتیک برخوردار نیست ، “رهبر اقلیت سنا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

“رهبر مک کانل از حضور در مذاکرات دو جانبه امتناع ورزیده است ، و اکنون او در حال مذاکرات حسن نیت حسن نیت حزبانی است زیرا تلاش عقیدتی حزبی وی استقبال خوبی نمی کند.”

مذاکرات در مورد بسته جدید اقدامات محرک برای کمک به تخریب خسارات ناشی از همه گیری متوقف شده قبل از انتخابات ریاست جمهوری و به طور جدی ادامه پیدا نکرد تا هفته گذشته ، زمانی که یک گروه دو حزب سناتور از قانون مصالحه به ارزش 908 میلیارد دلار رونمایی کرد.

این بسته شامل 288 میلیارد دلار کمک تجاری کوچک ، 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری و 160 میلیارد دلار کمک دولت ایالتی و محلی ، از جمله اقدامات دیگر است. نانسی پلوسی ، سخنگوی دموکرات مجلس نمایندگان ، گفت که لایحه سازش باید پایه ای برای مذاکرات باشد.

دو سناتور درگیر مذاکرات دو حزب – سوزان کالینز جمهوری خواه از ماین و ژان شاهین دموکرات از نیوهمپشایر – هر دو از پیشنهاد آقای مک کانل انتقاد کردند.

خانم شاهین روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “من با این روش موافق نیستم.”

خانم کالینز گفت که “اولین اولویت” او این است که در لایحه فعلی حمایت از مسئولیت و بودجه دولت محلی و دولت محلی را حفظ کند زیرا از هر دو حمایت می کند.

به طور جداگانه ، برخی از سناتورهایی که درگیر این انکارها نیستند ، از جمله برنی سندرز ، سناتور مستقل از ورمونت ، و جاش هاولی ، یک جمهوریخواه از میسوری ، خواستار بسته کمک های موقت شده اند که شامل بررسی محرک های اضافی برای افراد است.

آقای سندرز گفته است كه به یك بسته كمكی Covid كه شامل پرداخت ها نبود ، رأی خواهد داد. رئیس جمهور دونالد ترامپ علناً اکتبر اعلام کرد که آماده امضای لایحه ای است که شامل 1200 دلار چک محرک است. گزارشی از واشنگتن پست در روز سه شنبه نشان داد که کاخ سفید جمهوریخواهان سنا را تحت فشار قرار می دهد تا 600 دلار بررسی محرک را در این پیشنهاد قرار دهند.

با این حال ، هیچ طرح محرکی در پیشنهاد پیشنهادی سنا به ارزش 908 میلیارد دلار وجود ندارد. آقای مک کانل قبلاً مخالفت خود را با دور جدید پرداخت ها اعلام کرده بود.