شوارتزمن در جلسه مدیر عامل شرکت ترامپ در مورد نتایج انتخابات از ترامپ دفاع کرد

خبر | No comments

به گفته چندین شرکت کننده ، استیون شوارتزمن ، بنیانگذار بلک استون ، در نشست اضطراری رهبران ارشد بازرگانی که از ادعای رئیس جمهور در مورد دزدیده شدن انتخابات ابراز نگرانی کرده بودند ، از پاسخ دونالد ترامپ به نتایج نظرسنجی امسال ایالات متحده دفاع کرد.

حدود 30 مدیر ارشد – از شرکتهایی به بزرگی گلدمن ساکس ، جانسون و جانسون و والمارت – با جلسه اضطراری بزرگنمایی در صبح روز 6 نوامبر موافقت کردند ، تنها چند ساعت پس از آنکه آقای ترامپ شب قبل گفت که برنده چندین ایالت رای داده شده است برای آقای بایدن

جفری سوننفلد ، استاد مدیریت ییل که تماس 7 صبح را ترتیب داده بود ، حاضر به اظهارنظر در مورد اظهارات آقای شوارتزمن نشد ، اما سه شرکت کننده گفت که بنیانگذار بلک استون با پیشنهاداتی که در این جلسه ارائه شد مبنی بر اینکه ایالات متحده می تواند در آستانه کودتا باشد ، اعتراض کرد.

آقای شوارتزمن ، اهداكننده جمهوری خواه ، كه یكی از پرانرژی ترین حامیان آقای ترامپ در وال استریت بوده است ، سعی كرد این ترس ها را برطرف كند و گفت كه رئیس جمهور در چارچوب حق وی است كه نتایج انتخابات را به چالش بكشد و پیش بینی كند روند قانونی طی خواهد شد.

وی پرسید آیا دیگر شرکت کنندگان تعجب آور نیستند که رای گیری زودهنگام در پنسیلوانیا به نفع آقای ترامپ بوده است ، فقط برای شمارش های بعدی به منظور حمایت از دولت به نفع آقای بایدن.

آقای شوارتزمن گفت که اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه برگه های رأی همچنان پس از انتخابات می رسد و ممکن است برخی از آنها واقعی نبوده باشند – به گفته وی ، موضوعاتی که باید توسط دادگاه ها حل شود ، همانطور که تیم حقوقی رئیس جمهور استدلال کرده اند.

شرکت کنندگان در این فراخوان گفتند که برایان رابرتز ، رئیس اجرایی مستقر در فیلادلفیا در Comcast ، در پاسخ به این توضیح که مجلس قانونگذاری به رهبری جمهوری خواهان از شمارش آرا ma پست شده قبل از روز انتخابات جلوگیری کرده است و آرا from فیلادلفیا ، یکی از قسمتهای بعدی دولت برای اعلام نتایج خود ، به طور سنتی از دموکرات ها طرفداری می کرد.

بلک استون در پاسخ به سوالی درباره اظهارات آقای شوارتزمن به فایننشال تایمز گفت: “استیو به عنوان یک آمریکایی معتقد است که سیستم انتخاباتی سالم است و روند دموکراتیک مانند گذشته در طول تاریخ ملت ما به شکلی منظم و قانونی انجام می شود.”

آقای شوارتزمن در ژانویه 3 میلیون دلار به America First Action ، یک کمیته اقدام فوق سیاسی همسو با آقای ترامپ ، اهدا کرد ، اما حمایت از جمهوری خواهان با رای پایین بیشترین 30 میلیون دلار را که وی در این سال به اهداف سیاسی کمک کرده است ، تشکیل داد.

فراخوان مدیرعامل با بسیاری از رهبران مشاغل تصمیم گرفتند که به آقای بایدن تبریک بگویند و رهبران کنگره جمهوری خواه را تشویق کنند تا به امید تشویق به انتقال صاف قدرت پیروزی وی در انتخابات را تأیید کنند.

به دنبال این فراخوان اظهارات چند مدیر ارشد اجرایی و چند گروه صنعتی ایالات متحده ارائه شد. میزگرد کسب و کار به صراحت گفت که به حق مبارزات انتخاباتی ترامپ احترام می گذارد تا خواستار تحقیق درباره بی نظمی های ادعایی شود اما “هیچ نشانه ای از اینکه هر یک از اینها نتیجه را تغییر دهد” نمی دید.

پروفسور Sonnenfeld گفت که اضطراب رهبران تجارت از زمان “تیراندازی به کمان” کاهش یافته است زیرا چندین چالش قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ برای نتایج به دست نیامده است. وی گفت ، برخی از مدیران عامل در تماس مجدداً این گروه را مجبور به تشکیل مجدد گروه کرده اند ، اما “آنها احساس می کنند که به اندازه کافی گفته اند و این دوباره به مسیر درست خود بازمی گردد”.

جلسه 6 نوامبر با یادآوری درباره احتمال “کودتا” از طرف تیم اسنایدر ، مورخ ییل و نویسنده کتاب در استبداد، که به رهبران تجارت گفت که دموکراسی ها تقریباً همیشه از درون سرنگون می شوند.

“برای شکست یک کودتا ، واکنش زودهنگام رهبران فکری ، از جمله رهبران تجاری ، بسیار مهم است. حتی اگر فکر می کنید کاری که آقای ترامپ انجام می دهد عملی نخواهد شد ، بسیار مهم است که فقط منتظر نمانید تا ببینید دیگران چگونه پاسخ می دهند. “به گفته پروفسور Sonnenfeld ، پروفسور اسنایدر به گروه گفت.

پروفسور سوننفلد به FT گفت: “برخی تصور می کردند که این موضوع بیش از حد بیان شده است ، اما وی گفت که بسیاری از مدیران عامل از آدرس رئیس جمهور” نگران “شده اند و هشدارهای پروفسور اسنایدر آنها را بر آن داشته تا تصمیم خود را بگیرند.

“نگرانی زیادی در مورد سخنان رئیس جمهور و واکنش ملی وجود داشت که منجر به شکاف بیشتر در کشور می شود تا کمتر. هیچ کدام ملت متفرق نمی خواهند. آنها جوامع شکسته نمی خواهند. آنها محل کار خصمانه نمی خواهند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>