مشخصات و خرید انواع گوشی

خبر

گلکسی A۵۲ نسخه ۴G امروز بیشترین تغییر قیمت را بین مدلهای پرفروش سامسونگ تجربه کرد. بین مدلهای پرفروش شیائومی امروز رشد قیمت ۱۵۰ هزار تومانی گوشی اقتصادی این برند یعنی Poco M۳ به چشم میآید و درمیان محصولات محبوب سامسونگ نیز به جز افت قیمت ۱۰۰ هزار تومانی گلکسی A۵۲ (نسخه ۴G) اتفاق دیگری وجود ندارد. البته همهی کاربران این حقیقت را میدانند که برند اپل به عنوان غول دنیای تکنولوژی، همیشه در قیمتگذاری سخاوتمند نیست و برای کسانی که عاشق این برند هستند و هر سال بیصبرانه منتظر معرفی نسل جدید هستند، قیمت گوشی آیفون ۱۳ یک مزیت بزرگ محسوب میشود.

آیفون ۱۳ پرو نسخه ۱۲۸ گیگابایت ظرف یک روز دو و نیم میلیون تومان گران شد و به طرو میانگین ۴۱ میلیون و ۴۲۵ تومان ارزش دارد. گوشی Poco M۳ با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت در فروشگاههای آنلاین تهران به طور میانگین چهار میلیون و ۷۶۵ هزار تومان ارزش دارد و برای خرید آن نسبت به دیروز باید ۱۵۰ هزار تومان بیشتر بپردازید.

به گزارش فرارو؛ آیفون ۱۳ پرو مکس هم افزایش یک میلیون تومانی را به ثبت رساند و برای خرید نسخه ۱۲۸ گیگابایت این مدل باید حدود ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بپردازید. دیگر مدل جدید اپل یعنی آیفون ۱۳ پرو مکس با همین میزان حافظه داخلی تقریبا ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته میشود و نسبت به دیروز رشد یک میلیون تومانی را در فروشگاههای آنلاین به ثبت رسانده است. آیفون ۱۳ یک محافظ شیشهای در پشت و جلو نیز دارد. اپل ۱۳ با سیستم عامل iOS 15 اجرا میشود که قابلیتهای متنوعی همراه با خود به اکوسیستم اپل میآورد و حس بینظیری را هنگام کار با ایفون۱۳ به کاربر القاء میکند.

اگر بخواهیم در مورد قابلیتهای دیگر باتری آیفون 13 صحبت کنیم میتوان به شارژ بی سیم 15 واتی MagSafe و فست شارژ آهنربایی بی سیم 7.5 واتی Qi اشاره کرد. این مجموعه جدید و قدرتمند از ابزارها به شما این امکان را میدهد که کارهایتان را اولویتبندی کنید و بتوانید تعادل را پیدا کرده و روی هر کاری که در حال انجام آن هستید تمرکز کنید. اگرچه اپل هیچ آداپتور شارژ را درون جعبه گوشی قرار نمی دهد، اما به هر حال این باتری در صورت در اختیار داشتن آداپتورهای سازگار، از شارژ سریع و وایرلس پشتیبانی می گوشی آیفون لاک شده کند.