نامه سردبیر HTSI: آخرین اقدام لیلی آلن

خبر

نامه سردبیر HTSI: آخرین اقدام لیلی آلن
نامه سردبیر HTSI: آخرین اقدام لیلی آلن

ویرایشگر HTSI جو الیسون

ویرایشگر HTSI جو الیسون © Marili Andre

نکته خنده دار در مورد لیلی آلن این است که، با وجود این همه جنس و سرکه، زنی که اغلب به عنوان وحشی و سرکوب ناپذیر معرفی می شود، در زندگی واقعی به طرز باورنکردنی آسیب پذیر است. او همچنین به طور غیرقابل عذرخواهی صادق است، کسی که آمادگی نادری برای «رفتن به آنجا» هنگام صحبت با مطبوعات دارد. این سخاوت همیشه با مهربانی مواجه نشده است. آلن در زمانی به شهرت جهانی دست یافت که رسانه ها در سرزده ترین حالت خود قرار داشتند و مانند بسیاری از ستاره های زن که در آن دوران به بلوغ رسیدند، او بهای سنگینی پرداخت.

با این حال، دگردیسی آلن در سال‌های اخیر کاملاً یک چیز بوده است: از بین رفته است نوزاد وحشتناک و به جای او یک هنرپیشه شیک، هوشیار و دوستدار ورزشگاه ظاهر شده است. این بخشی از یک اختراع مجدد است که با نوشیدن آخرین نوشیدنی خود در سال 2019 آغاز شد. او به همراه همسرش، بازیگر دیوید هاربر، و فرزندانش به بروکلین، نیویورک نقل مکان کرد و موقعیت شغلی خود را تغییر داد.

لیلی آلن لباس پیراهن ویکتوریا بکهام به قیمت 790 پوند می پوشد.  گردنبند الماس بازیافتی سوفی بیل براهه کولیه د ریور، 45000 پوند.  گردنبند روکسان اول طلا و یاقوت کبود، 600 پوند.  کفش دش چرم فرانسیس عزیز 380 پوند.  تمام جواهرات دیگر، متعلق به لیلی است

لیلی آلن لباس پیراهن ویکتوریا بکهام به قیمت 790 پوند می پوشد. گردنبند الماس بازیافتی سوفی بیل براهه کولیه د ریور، 45000 پوند. گردنبند روکسان اول طلا و یاقوت کبود، 600 پوند. کفش دش چرم فرانسیس عزیز 380 پوند. تمام جواهرات دیگر، متعلق به لیلی © Maureen M Evans

این ماه او را در نمایش مارتین مک دونا خواهیم دید مرد بالشی، دومین نقش اصلی او در یک صحنه وست اند. مانند بسیاری از چیزها در زندگی آلن، به نظر می رسد که این تصمیم هم یک عمل مازوخیسم و ​​هم نوعی چالش است که او همیشه برای خود ایجاد کرده است. به نظر می رسد او در محیط هایی که او را می ترساند رشد می کند. و با این حال، با وجود بررسی دقیقی که از او دعوت می کند، همواره منتقدانش (و خودش) را غافلگیر می کند.

در گفتگو با الکس بیلمز، او از متانت، شکست و وضعیت فعلی ذهنی خود صحبت می کند. در حال حاضر، او آماده پخش هیچ موسیقی نیست. من امیدوارم که او به زودی تجدید نظر کند: در خانه ما او یکی از بهترین ترانه سرایان تاریخ در نظر گرفته شده است، و ما امیدواریم که او دوباره ضبط کند.

Abbess Monika و Enzo Enea در Kloster Mariazell

Abbess Monika و Enzo Enea در Kloster Mariazell © Beat Schweizer

در جای دیگری از این شماره، ویکتوریا وودکاک به بررسی رابطه بعید بین انزو انیا و صاحبخانه‌هایش، صومعه‌ای از راهبه‌های سیسترسیایی می‌پردازد. معمار منظر ایتالیایی 15 سال پیش با خواهران در مورد اجاره زمین مجاور زمین آنها که در آن زمان یک باتلاق باتلاقی بود به آنها مراجعه کرد. از آن زمان او ده ها سرو طاس آن را کاشت و این منطقه را به یک بیشه سرسبز کشاورزی تبدیل کرد. او همچنین باغ ها را به گونه ای بازسازی کرده است که نگهداری از آنها راحت تر باشد. راهبه ها و باغبان به عنوان یک مشارکت، یک تیم جذاب را تشکیل می دهند. خواهر آندریا درباره مستأجر متفکر خود می‌گوید: «Enea کمی شبیه یک راهب است»، که احتمالاً به این معنی است که او برای او احترام زیادی قائل است.

هشت تا از بهترین کره های جهان

هشت تا از بهترین کره های جهان © Marius W Hansen، از 100 Whanzines اثر Marius W Hansen (کتاب های Antenne)

در آخر موضوع مورد علاقه من: بهترین کره دنیا کدام است؟ این سوالی است که توسط جشن کری گلد کلاسیک ایرلندی (از جمله بسیاری از استتت ها) برانگیخته شد. از آنجایی که من یک شوهر ایرلندی دارم، این ادعا که کری گلد پادشاه کره است هرگز مورد بحث نبوده است، اما کنجکاو بودم که بدانم نظر “متخصصان” چیست. Ajesh Patalay به سرآشپزها، نانواها و کام خود مراجعه می کند تا بفهمد کدام مزه بهتر است. (اسپویل: این کری گلد است.)

@jellison22

خبرنامه HTSI

برای بهترین HTSI مستقیماً در صندوق ورودی خود، در خبرنامه ما در ft.com/newsletters ثبت نام کنید