ویروس کرونا ویروس: Newsom در کالیفرنیا چشم انداز سفارش جدید در خانه را افزایش می دهد

خبر

پیتر ولز در نیویورک

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، گفت که ظرفیت و تقاضای بیمارستان به فاکتور مهمتری در تعیین سطح محدودیت برای شهرستانها تبدیل می شود و بدتر شدن این معیارها می تواند منجر به معرفی احتمالی دستور کار در خانه شود.

آقای نیوزوم گفت كه بدون مداخله ای كه روند فعلی را به طور معنی داری تغییر دهد ، تعداد بستری شدن های ایالت در ماه آینده می تواند دو یا سه برابر شود و پیش بینی می شود تقاضای كل تخت در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان در سراسر كشور از عرضه تا شب كریسمس پیشی بگیرد.

آقای نیوزوم بعد از ظهر روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی گفت ، تخت بیمارستان ، ظرفیت ICU و کادر پزشکی به سایر معیارهایی که در حال حاضر برای تعیین سیستم کدگذاری رنگ کنترل سطح محدودیت های اقتصادی در شهرستانهای کالیفرنیا استفاده می شود ، اضافه خواهد شد.

پنجاه و یک از 58 شهرستان ایالت ، که بیش از 95 درصد از تقریبا 40 میلیون ساکن این ایالت را تحت پوشش خود دارد ، در ردیف بنفش قرار دارند که فقط اجازه باز کردن مشاغل ضروری را می دهد.

داده های ایالت روز دوشنبه نشان داد که حدود 8578 نفر با Covid-19 در بیمارستان های کالیفرنیا بستری هستند ، فقط 242 بیمار از رکوردی که در تابستان در ماه جولای ثبت کرده است خجالتی دارند و در پایان ماه اکتبر کمی بیش از 3200 نفر است.

مقامات تخمین می زنند حدود 12 درصد از موارد ویروس کرونا در کالیفرنیا حدود دو هفته بعد در بیمارستان بستری شود.

وزارت بهداشت دولت امروز 14،034 مورد جدید Covid-19 و 20 مورد مرگ را نشان داد.

آقای نیوسوم گفت ، طی هفته گذشته ، این ایالت به طور متوسط ​​14657 عفونت در روز داشته است که یک رکورد و بسیار بالاتر از قله قبلی در ژوئیه است که روزانه 9881 است.

در اسلاید ارائه شده آقای نیوزوم آمده است: “اگر این روند ادامه یابد ، كالیفرنیا باید اقدامات جدی ، از جمله دستور احتمالی ماندن در خانه برای مناطق با بستری در بیمارستان یا ظرفیت ICU را انجام دهد.”

در اوایل امروز ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، مراحل مشابهی را فاش کرد و ظرفیت بیمارستان را به معیارهای سطح فعالیت اقتصادی در “خوشه های خرد” اضافه کرد.

وی همچنین هشدار داد که یک “بحران بستری” می تواند منجر به بازگشت مجدد “وقفه” در فعالیت های غیر ضروری شود که در طول بهار زمانی که نیویورک در میان کشورهای آسیب دیده در اوایل مرحله همه گیری بود ، اعمال شد.