17 مارک بهترین کرم ضد لک (معجزه گر) برای رفع لکهای پوست + خرید

خبر

به هر حال اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به سلامت پوست خودتان اهمیت میدهید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتما این مطلب را تا انتها بخوانید و در رابطه با انواع مختلف این کرم ها اطلاعات کسب کنید و متوجه شوید که چگونه باید از این کرم ها استفاده کنید. در هر دو روش شما به نتیجه دلخواه خود میرسید اما ممکن است شما جزو افرادی باشید که علاقه ای به عمل جراحی و استفاده از دستگاه های جوان کننده و بازسازی پوست نداشته باشید، به همین دلیل استفاده از کرم ضد لک برایتان راه حل بسیار مناسب است.

معمولا افرادی کمی هستند که به پیشگیری قبل از درمان اعتقاد دارند و آن را رعایت میکنند و سایر افراد هنگامی که لک های رنگی بر روی صورتشان پدید میآید را مشاهده میکنند در جستجوی درمان آن هستند. آربوتین : تركيب مشابه هيدروكينون با پايداری بيشتر بدون ايجاد اثرات جانبی، موجب مهار غير قابل برگشت آنزيم تيروزيناز و جلوگيري از تشكيل ملانين در پوست می گردد و موجب روشن شدن پوست و رفع لکه های پوستی می شود.

از دیگر کرمهای محبوب و پرطرفدار موجود در بازار برای رفع لکهای پوستی، به کرم بیتروی مدل Phitosor میتوان اشاره کرد. این کرم پوستهایی که براثر لیزر و برنزه کردن دچار آسیبدیدگی شدهاند بهبود و آفتابسوختگی را رفع میکند. به آرامی آن را روی پوست ماساژ دهید تا کرم جذب پوست گردد.

برای جلوگیری از پیدایش هر نوع لک صورت باید مراقبت های ویژه ای را انجام دهید. دیگر خاصیتهای این محصول عبارتاند از: تقویتکننده سیستم ایمنی پوست، مراقبت از پوست در برابر رادیکالهای آزاد، بدون ترکیبات آسیبرسان پوست و … محصولات مراقبت از پوست دارای اسید سالیسیلیک ضد التهاب هستند و به تسکین التهابات پوستی و کاهش قرمزی پوست کمک می کنند. با سلام ، بعضی از محصولات حاوی کوجیک اسید مانند صابون و شوینده ها ، باید بلافاصله بعد از به کار بردن بر روی صورت ، شسته شوند ، اما سرم ها و کرم های ضد لک و روشن کننده پوست حاوی کوجیک اسید را می توان شبانه بر روی پوست گذاشت تا کاملا جذب پوست شوند ، از نظر زمانی محدودیتی ندارد و کوجیک اسید را هم میتوان شب استفاده کرد و هم طول روز ، معمولا یک بار استفاده در هر روز کفایت می کند اما می توانید بعد از گذشت یک الی دو هفته ، حتی روزی دو بار هم از این سرم استفاده کنید و مانعی ندارد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد لک ویکتوریا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.