9 مارک خوب کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال [فوق العاده تاثیرگذار]

خبر

ساخت کشور فرانسه و حاوی عصاره بادام است که سبب کاهش چشمگیر چروکها و افزایش رطوبت و جوانسازی پوست اطراف چشم و محرک کلاژن سازی است. انتخاب مناسبی برای از بین بردن چروکهای اطراف چشم و جوانسازی پوست اطراف آن است. پوست صورت بعلت قرار گرفتن در معرض عوامل زیست محیطی از جمله اشعههای مضر نورخورشید، آلودگی محیط و همچنین استفاده از لوازم آرایشی متنوع و بی کیفیت دچار تیرگی و ایجاد لک و کک مک بر روی پوست میشود که ظاهری ناخوشایند دارد و باعث از بین رفتن اعتماد بنفس در فرد میشود. با افزایش سن و قرار گرفتن در برابر عوامل متعددی از جمله آلودگی، حرارت، مواد شیمیایی و محصولات آرایشی، پوست خشک میشود، بنابراین کرم ضد چروک معمولا حاوی مرطوب کننده و سایر ترکیبات مفید است که برای بهبود رنگ پوست، بافتهای سلولی و جلوگیری از ایجاد خط روی پوست از آن استفاده میشود.

رفع چین و چروک با دارو امکان پذیر نیست، زیرا در واقع سلولهای پوست از بین رفتهاند. کرم ضد چروک سینره با از بین بردن خطوط اخم و خنده، جوانی و زیبایی را به صورت شما باز می گرداند. یک محصول نمی تواند تاثیرات کاملا یکسانی را در همه افراد به دنبال داشته باشد. چنانچه به لیفت صورت و سفت شدن پوست تمایل دارید این محصول کمک زیادی به شما نخواهد کرد، بلکه فقط در حفظ رطوبت و انعطاف پوست موثر است. کرم شب دیادرمین با خاصیت ضدچروک بودن قابل استفاده در شب بوده که به بازسازی سلولهای مرده، لیفت و سفت شدن پوست کمک کرده و باعث شفافیت و درخشان شدن آن میشود.

علاوه بر خنثی نمودن رادیکال های آزاد ، به واسطه دارا بودن فیلتر های محافظتی ، پوست را دربرابر آسیب نور خورشید محافظت می کند . ویتامین C موجود در این کرم خاصیت آنتی اکسیدان داشته که علاوهبر افزایش ایمنی پوست به شفافیت پوست کمک کرده و از تجمع رنگدانههای جلوگیری میکند که باعث شفافیت پوست شده و با کلاژن سازی مانع از شلی و افتادگی پوست میشود. از پوست در مقابل اشعههای مضر خورشید محافظت کرده و مانع از قرمز شدن پوست میشود و در ترمیم و بازسازی پوست کرم ضد چروک ری لاکو بسیار تاثیرگذار است. برای تاثیرگذاری بهتر باید ابتدا صورت خود را تمیز شسته و مقداری از کرم به با انگشت دست به حالت دورانی بر روی پوست ماساژ دهید تا جذب شده و تاثیرگذار باشد.

در دمای اتاق و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری کنید. کرم دور چشم لورآل باعث خنکی و آرامش دور چشم نیز میشود. دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود. مقدار کمی از کرم را، یک روز در میان روی صورت گذاشته (روی پوست اطراف چشم و لب استفاده نشود.) و به آرامی ماساژ دهید. مثلا در اثر نور خورشید تمام افراد بهطور کاملا غیرارادی، چشمهایشان را تنگ میکنند که باعث به وجود آمدن خطوطی باریک در اطراف چشم میشود. خرید بهترین کرم ضد چروک تا زمانی که درگیر بازی خط اخم و چین و چروک پیشانی نشدهایم مضحک به نظر میرسد.