در زادگاه ترامپ ، جمعیت شکست او را جشن می گیرند

خبر | No comments

پس از اینکه جو بایدن به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام شد ، خیری نبرد تصمیم گرفت برای پیروزی در جشن شکست دونالد ترامپ ، پیراهن بایدن-هریس را به برج ترامپ در مرکز شهر منهتن برود.

آقای بتل ، یکی از ساکنان نیویورک که از طریق پست در کارولینای شمالی رأی داد ، گفت: “سرانجام ما عشق را نسبت به نفرت نشان دادیم.” “این دوران هنوز دوران پسا نژاد پرستی نیست ، اما این فرصت رای دادن به کسی است که تفرقه نژادپرستانه را در کشور تحریک نمی کند.”

آقای نبرد تنها نبود. جمعیت در نزدیکی گوشه خیابان پنجم و خیابان 57 شرقی ، در سایه معروف ترین دارایی آقای ترامپ ، جمع شدند تا شعار “شما اخراج می شوید” را به دلیل بوق زدن بیشتر اتومبیل های عبوری و عبوری ، شعار دهند.

یک افسر پلیس در پاسخ به این س ifال که آیا ساعاتی پس از اعلام مسابقه طرفداران ترامپ را در اطراف ساختمان دیده است ، گفت: “نه ، من ندیده ام.”

جشن در سراسر منهتن و بروکلین ، جایی که پدر آقای ترامپ بعد از جنگ جهانی دوم تجارت مالکیت خانوادگی را توسعه داد ، نشان از تنش رئیس جمهور و زادگاهش در چهار سال حضور در کاخ سفید بود.

در پایان ، تحقیر متقابل بود. آقای ترامپ ، در روزهای کمرنگ مبارزات انتخاباتی ، نیویورک را به عنوان یک شهر خالی از سکنه که در اثر ویروس کرونا ویران و سو mis مدیریت کمرنگ شده بود ، بازی کرد. رئیس جمهور سال گذشته اقامت رسمی خود را به فلوریدا ، محل زندگی املاک مار-لا-لاگو ، تغییر داد و هفته گذشته در آنجا رای داد.

در مقابل ، منهتن 85 درصد به رقیب دموکرات خود رأی داد. بعد از ظهر ، اداره پلیس نیویورک مشاوره راهنمایی و رانندگی برای رانندگان صادر کرد تا از میدان تایمز به دلیل “جمعیت زیادی” که جمع شده بودند ، جلوگیری کنند.

شايد در هيچ كجا جشن شادتر از هارلم نبود ، جايي كه مردم در آن محله تاريخي آمريكايي – آفريقايي در منهتن بالايي جمع شدند تا بوق ماشين ها ، قابلمه ها و قابلمه ها را بكوبند و فرياد بزنند: “ترامپ بيرون است”.

در سراسر کشور ، مشارکت مردم آفریقایی-آمریکایی در شهرهایی مانند آتلانتا ، دیترویت و فیلادلفیا کمک کرد تا تعداد معدودی از ایالت های مهم را به آقای بایدن برساند ، و برایان بنیامین ، سناتور ایالت هارلم ، در کنار مجسمه خیابان 125th آدام کلایتون پاول ایستاد ، از قدرتمندترین سیاستمداران سیاه پوست نیویورک ، برای تشکر از جمعیت برای “فرستادن او به خانه”.

“من به همه ما افتخار می کنم که بیرون آمدیم و رأی دادیم و اجازه ندادیم کسی خلاف ما را بگوید. و این اتفاق افتاد ، “گفت آقای بنیامین.

ساعاتی پس از اعلام جو بایدن برنده انتخابات 2020 ، جمعیت در میدان بزرگ ارتش بروکلین جمع شدند. © گتی ایماژ

بعد از ظهر اداره پلیس نیویورک با اعلام هشدار ترافیکی ، رانندگان را تشویق کرد که از “میدان تایمز” به دلیل “جمعیت زیادی” که جمع شده بودند ، خودداری کنند. © رویترز

آمینا دیوپ ، که در حال پریدن و شعار دادن با تعداد زیادی از افرادی بود که خود به خود در مجسمه پاول جمع شده بودند ، گفت که او “بسیار خوشحال است”.

خانم دیوپ ، ساکن 20 ساله نیویورک ، اصالتاً از سومالی ، گفت: “تمام خانواده من نگران بودند.” “من برای فرزندانم و فرزندان همه که اکنون می توانند در یک کشور بهتر رشد کنند بسیار خوشحالم.”

پس از فراخوانی شبکه های تلویزیونی ایالات متحده برای انتخاب معاون معاون سابق رئیس جمهور ، قبل از ظهر ، کیلو رئیس و جی الیس به پیروزی آقای بایدن به لطف کاکوفونی در خیابان پی بردند.

آقای الیس گفت: “من در حال بازی فورتنایت بودم ، و اخبار 24 ساعته را در پس زمینه خود داشتیم ، و سپس خبر رسمی بودن آن را شنیدیم.”

شریک وی ، آقای رئیس گفت: “ما یک پرچم آمریکا را به گردن سگ خود انداختیم و فقط بیرون آمدیم تا تنش را از بین ببریم و با همه جشن بگیریم.” “ما به وجد آمده ایم.”

چندین نفر در این محله گفتند که جشن های آنها بیشتر عمیق تر شده است زیرا کمالا هریس ، پدرش یک دانشگاه آکادمی جامائیکایی-آمریکایی بود ، به عنوان اولین زن رنگی معاون رئیس جمهور شد.

و سپس انتظار طولانی برای نتیجه وجود داشت ، و در طول یک جدولبندی طولانی مدت و چهار روزه از نتایج پنسیلوانیا ، جورجیا ، آریزونا و نوادا ، تغییرات عاطفی را وادار می کرد.

ساد تامتریا ، که به همراه دوست پسرش و هنرمند همکارش گری گولمن به مهمانی خودجوش خیابانی پیوست ، گفت: “روز سه شنبه خیلی ناراحت شدم و شروع به گریه کردم.

“ما از سال 2016 که هیلاری کلینتون باخت ، PTSD داشتیم. . . این پایان یک کابوس است. “

همه منهتانی ها آنقدر راضی نبودند. بعد از اینکه یک زن دوچرخه سوار به پارک مرکزی حمله کرد و دستهایش را دراز کرد و گریه کرد “آزادی” ، دو مرد جواب دادند: “خفه شو”. اما به نظر می رسد چنین یادداشت های ناهماهنگی بسیار اندک باشد.

در بروکلین ، که علی رغم ریشه طولانی خانواده ترامپ در منطقه ، 74 درصد آرا را به آقای بایدن اختصاص داد ، این شامپاین در محله هایی که به سمت چپ متمایل بودند ، جریان داشت.

در یک غذاخوری در خیابان وندربیلت بروکلین ، یک زن و شوهر برای کل رستوران شامپاین خریدند تا رئیس جمهور منتخب را برشته کند ، در حالی که مردی با راه رفتن شعار می داد: «دیگر هیچ توییتی نیست! دیگر هیچ توییتی نیست! “

در پارک مک کارن ، نزدیک شمالی ترین نواحی شهر ، بیشتر شامپاین ظاهر شد و محتوای آنها را به آسمان می فشرد ، در حالی که مردی با بلندگوی استادیوم مانند ضربات تکنو منفجر شده باس به سینه خود بسته بود ، به یک جمعیت نقاب زده می رقصید ، سوت می زد ، و قابلمه ها و قابلمه ها

گزارش اضافی توسط امیلی گلدبرگ ، اورتنکا آلیاج و فرانچسکا جمعه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>