رهبران تجارت آمریكا خواستار انتقال مسالمت آمیز قدرت هستند

خبر | No comments

در حالیکه دونالد ترامپ از واگذاری انتخابات ریاست جمهوری به جو بایدن دموکرات خودداری کرد ، مدیران سراسر صنعت آمریکا خواستار انتقال مسالمت آمیز قدرت شدند.

جیمی دیمون ، مدیر اجرایی JPMorgan Chase ، بزرگترین بانک کشور از نظر دارایی ، گفت: “اکنون زمان اتحاد است.” وی افزود: “ما باید به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریكا احترام بگذاریم و مانند هر انتخابات دیگر تصمیم رای دهندگان را ارج نهیم و از انتقال صلح آمیز قدرت حمایت كنیم.”

بیل آکمن ، مدیر صندوق های سرمایه گذاری میلیاردی ، به آقای ترامپ توصیه کرد که شکست را بپذیرد.

وی در توییتر نوشت: “زمانی در جنگ فرا می رسد که باید چادر را جمع کرد.” “به میراث خود و آنچه برای کشور بهتر است فکر کنید. با لطف قبول کنید و از همه کسانی که از شما حمایت کرده اند خواستار وحدت شوید. “

در روزهای قبل از انتخابات ، گروه های تجاری نگرانی خود را از احتمال مخالفت آقای ترامپ با اعلام صبر و حوصله هنگام شمارش آرا ابراز داشتند. آنها روز شنبه پس از اعلام رسانه ها پیروزی آقای بایدن در انتخابات و عدم پذیرش نتایج ترامپ ، تماس های خود را تکرار کردند.

تام دونوهو ، مدیرعامل اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت: “آمریکایی ها به تعداد تاریخی رای داده اند و مهم است که روند انتخابات با شمارش کامل هر رای و حل و فصل اختلافات به پایان برسد.”

میزگرد تجارت در بیانیه ای گفت: “در حالی که ما به حق مبارزات انتخاباتی ترامپ برای بازشماری احترام می گذاریم ، خواستار تحقیق در مورد بی نظمی های رای گیری در صورت وجود شواهد و به اتمام رساندن راه حل های قانونی قانونی هستیم ، اما هیچ نشانه ای وجود ندارد که هر یک از اینها نتیجه را تغییر دهد. “

جیسون آکسمن ، مدیر اجرایی انجمن تجارت فناوری ITI ، گفت: “سنت غرورآفرین آمریکا در انتقال قدرت مسالمت آمیز باید ادامه یابد.” وی گفت “انجام این کار” برای ایجاد اطمینان و ثبات برای کارگران و خانواده های آمریکایی و جامعه تجارت جهانی و پیشبرد رقابت آمریكا در سراسر جهان ضروری بود. “

اتاق و دیگر گروه های تجاری همچنین خواستار همکاری بیشتر دو حزب در یک کنگره شدند ، جایی که دموکرات ها در حال کسب اکثریت کمتری در مجلس نمایندگان هستند و کنترل سنا همچنان نامشخص است.

جی تیمونز ، مدیر اجرایی انجمن ملی تولیدکنندگان گفت: “مردم آمریکا صحبت کرده اند و آنها رهبری را انتخاب کرده اند که در طول این مبارزات انتخاباتی درباره شفابخشی و دو حزب بودن باشد.”

“باید از دستاوردهای حزب جمهوریخواه در این انتخابات مشخص شود که مردم آمریکا علاقه ای به سیاست های شدید هیچ یک از طرفها ندارند. آنها به دنبال حکمرانی هوشمند ، پایدار و راه حل محور هستند. “

آقای تیمونز گفت ، این انتخابات “ملت ما را آزمایش کرده است” ، زیرا خاطر نشان کرد که آقای بایدن قرار است در برابر “بحران های ابعاد تاریخی و اختلافات عمیق” روی کار بیاید.

گروه های صنعتی و شرکت های فردی در ارائه لیست خواسته های قانونی خود سریع عمل کردند ، به گفته اتاق ، فوری ترین اولویت قانونی آن ، تسکین هراس بیشتر و به دنبال آن سرمایه گذاری برای نوسازی زیرساخت های ایالات متحده بود.

جنبش عدم تعهد خواستار یک سیستم مالیاتی و نظارتی “رقابتی” ، سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، اصلاحات جامع مهاجرت ، تجارت گسترده و نیروی کار “تقویت شده” شد. انجمن سفر ایالات متحده انگیزه های بیشتری را برای مشاغل “اساسی در چرخش اقتصادی ایالات متحده” خواست و مایکروسافت آرزوی خود را برای دیدن سرمایه گذاری در باند پهن روستایی و مهارت های دیجیتال اعلام کرد.

برد اسمیت ، رئیس مایکروسافت ، همچنین ابراز امیدواری کرد که بسیاری از جامعه تجارت از همکاری بیدن با سایر کشورها در زمینه های مربوط به تغییرات اقلیمی گرفته تا مقررات مشترکتر است.

وی گفت ، صنعت چالش های جهانی به “همکاری قوی” بین ایالات متحده و بقیه جهان احتیاج دارد و به ایالات متحده نیاز دارد “تا از بحث در مورد اینکه چرا نمی توانیم موفق شویم به گفتگوهایی درباره چگونگی توانایی خود برسیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>