شربت کلسیم لیپوکلسید

خبر

شربت کلسیم

یکی از جدید ترین محصولات شرکت کیمیا کالای رازی، شربت کلسیم لیپوکلسید است. این شربت کلسیم که برای نخستین‌ بار در ایران عرضه می شود، دارای فرمول ساخت متفاوتی است که برای مصرف کنندگان مشکل گوارشی ایجاد نمی کند. شربت کلسیم کیمیا کالای رازی، نوعی مکمل خوراکی است که می توان از آن برای استحکام استخوان ها و کمک به رشد کودکان استفاده کرد.

شربت کلسیم لیپوکلسید

این محصول با کیفیت و نوآورانه، بر اساس فناوری تحویل داروی نانولیپوزومال ساخته شده است. به این ترتیب که محتویات مکمل در وزیکول ‌هایی به نام لیپوزوم قرار داده می ‌شوند تا به راحتی بتوانند به داخل سلول ها وارد شوند. شربت کلسیم نانولیپوزومال مزایای بی‌ شماری داشته و اثر بخشی آن بیش از سایر مکمل ‌های کلسیم رایج در بازار است. این فناوری نوین، به مواد فعال محصور شده در لیپوزوم‌ ها اجازه می‌ دهد بدون تعامل با مخاط روده از محیط معده و روده عبور کرده و در نتیجه مستقیماً جذب جریان خون شوند. این فناوری به میزان قابل توجهی درصد جذب و فراهمی زیستی مواد فعال را افزایش می ‌دهد.

درصد جذب این شربت کلسیم بسیار بالا بوده و به دلیل استفاده از فناوری نانو لیپوزومال، فراهمی زیستی آن ۴۱ درصد افزایش یافته است. فراهمی زیستی کلسیم به‌ طور میانگین ۳۰ درصد است، هرچند در مواد غذایی مختلف این رقم متفاوت است. علاوه بر این فناوری، مکمل شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکلسید، حاوی ویتامین D3 بوده که این ویتامین نیز به جذب راحت ‌تر کلسیم توسط بدن کمک می‌ کند. ویتامین D3 مزایای سلامتی بسیاری را به همراه دارد. این ویتامین باعث استحکام استخوان ‌ها و ماهیچه ‌ها می‌ شود، سیستم ایمنی بدن را تقویت می ‌کند، به کاهش وزن کمک می ‌کند و عملکرد کلی قلب را بهبود می‌ بخشد. گفته می‌ شود که این ویتامین روی ۲۰۰۰ ژن مختلف در بدن اثر می ‌گذارد و مزایای سلامتی بی ‌شماری در نقاط مختلف بدن دارد.

مزایای شربت کلسیم نانو لیپوزومال لیپوکلسید

  • افزایش استحکام استخوان ‌ها
  • حفظ سلامت دندان‌ ها
  • کمک به انقباض عضلات
  • تنظیم فشار خون
  • کمک به لخته شدن خون
  • جذب آسان توسط بدن
  • به دلیل فناوری ساخت متفاوت، مشکلات گوارشی ایجاد نمی ‌کند
  • درصد جذب بسیار بالا

شرکت کیمیا کالای رازی در ترکیب این محصول از عناصری همچون منیزیم و زینک نیز استفاده کرده است. اگر شما مشکل گوارشی دارید جای نگرانی نیست، شربت کلسیم کیمیا کالای رازی هیچ گونه مشکل گوارشی برای شما و فرزندتان ایجاد نمی کند.

شما می‌ توانید این محصول را از داروخانه های آنلاین با قیمتی مناسب تهیه کرده و استفاده کنید. این نخستین شربت کلسیم موجود در بازار ایران است که توسط فناوری نانولیپوزومال تولید می شود و با مزایای بی شماری که دارد، سلامت استخوان ها و دندان های شما و فرزندانتان را تضمین می کند.