قالیشویی دربند

خبر

قالیشویی دربند

قالیشویی دربند

 

 

 

این روزها تمیز کردن و شستشوی فرش ها ساده تر از هر زمان دیگری است. دلیل این موضوع را می‌توان وجود مراکز خدماتی این کار یعنی قالیشوییها دانست. قیمت های مناسب، ساده سازی فرآیند، تمیز سازی بهتر و… همگی جزو مواردی است که سبب شده تا در قرن حاضر تقاضای زیادی برای خدمات قالیشویی ایجاد شود. متناسب با این تقاضا، مراکز متعددی هم ایجاد شده است که خدمات و کیفیت های گوناگونی دارند. قالیشویی دربند جزو این مراکز است که در ناحیه دربند تهران فعالیت می‌کند. این قالیشویی در واقع یکی از شعبه‌های قالیشویی ملکه تهران است.

 قالیشویی ملکه تهران به عنوان یکی از معتبرترین و البته پیشروترین قالیشویی های تهران شناخته می شود که استانداردهای خود را متناسب با نیاز مشتریان تعیین می کند. بدین جهت است که کلیه شعبه های آن هم توانسته محبوبیت بالایی در بین ساکنین این ناحیه به دست آورد. شعبه دربند هم از این قاعده مستثنی نبوده است. ما در ادامه این متن مروری بر ویژگی های قالیشویی دربند و البته نقاط قوت آن خواهیم داشت که باعث می شود تا شما شناخت بهتری از این مرکز داشته باشید. لذا اگر جزو ساکنین این ناحیه هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

عوامل محبوبیت قالیشویی دربند

 

 

برای محبوبیت قالیشویی دربند مجموعه‌ای از نقاط و فاکتورها، دست به دست هم داده اند که باعث شده تا این مرکز به عنوان یکی از محبوبترین قالیشوییها در این ناحیه بدل شود. نکته قابل توجه این است که کلیه این عوامل متناسب با نیاز اهالی این ناحیه بودند و همین مورد سبب شده تا این مرکز مورد توجه ساکنین این ناحیه قرار گیرد. برخی از آنها به شرح زیر است.

 

شستشوی تمام اتوماتیک

 

شستشوی تمام اتوماتیک و داشتن تجهیزات پیشرفته برای شستن و تمیز کردن فرش ها، مهم ترین و شاخص‌ترین مزیتی است که در قالیشویی دربند دیده می شود. این فاکتور را می‌توان سرآغاز سایر نقاط قوت این مرکز دانست. داشتن تجهیزات پیشرفته باعث شده تا نیاز به نیروی انسانی به حداقل مقدار ممکن برسد. این فاکتور هزینه ها و تعرفه ها را کاهش داده و خطای انسانی را هم به حداقل مقدار ممکن رسانده است. از طرفی دیگر وجود تجهیزات باعث افزایش پروسه شستشوی فرش می شود و همگام با آن کیفیت کار را هم افزایش می دهد. این  عاملی است که مزیت های دیگر این قالیشویی را ممکن ساخته است.

نیروهای متخصص

قالیشویی دربند با مستقر نمودن تجهیزات پیشرفته، سعی کرده تا نیروی انسانی را به حداقل مقدار ممکن برساند. اما آنها به همین موضوع بسنده نکرده اند بلکه سعی کردند تا آن تعداد نیرویی هم که دارند، همه افراد متخصص و حرفه ای باشد. این افراد به خوبی در مورد قالی ها و انواع لکه های آنها آموزش دیده اند. به همین جهت می توانند هر فرش را بعد از ورود به کارگاه بررسی کرده و متناسب با ساختار و لکه های آن شیوه شستشو را تغییر دهند. این موضوع باعث می‌شود تا فرش های وارد شده به این مرکز دقیقاً مطابق با ساختار و نیاز خود تمیز شوند. این فاکتور نه تنها میزان آسیب را به حداقل می رساند بلکه رضایت مشتریان را به بالاترین مقدار ممکن افزایش می دهد.

سرعت عمل بی نظیر قالیشویی دربند

قالیشویی دربند برای زمان مشتریان خود اهمیت بسیار زیادی قائل است و بدین جهت آنها سعی کرده اند تا از شیوه‌های مختلف، زمان  را کاهش دهند. آنها در قدم اول زمان ارسال و دریافت سفارشات را کاهش داده اند. برای همین پیک های ویژه ای را در نواحی مختلف دربند مستقر کرده اند که می تواند در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل مشتریان رسانده و سفارشات آنها را دریافت نمایند. این پیک ها بعد از تمیز شدن فرش ها، دوباره با همان سرعت سفارشات را به آنها باز می گردانند.

در قدم بعدی آنها سعی کردند تا پروسه شست و شو را با سرعت بیشتری انجام دهد. وجود ماشین آلات اتوماتیک و پیشرفته عاملی است که باعث می شود تا سرعت شستشو و تمیز سازی فرش در کارگاه به بالاترین سطح ممکن برسد. ترکیب این دو عامل در کنار هم دیگر باعث می‌شود تا قالیشویی دربند به عنوان سریع ترین قالیشویی در این ناحیه شناخته شود.