ویروس کرونا ویروس: هدف شیکاگو تأمین واکسن رایگان برای همه بزرگسالان در سال 2021 است

خبر

کانادا سومین کشوری است که واکسن Covid-19 را که توسط Pfizer و BioNTech تولید شده است ، تأیید می کند ، زیرا آماده می شود اولین عکس ها را دریافت کند همین اوایل هفته آینده. این شرکت ها حداکثر 76 میلیون دوز به کشور تأمین می کنند که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر 429،035 مورد و 12867 مورد مرگ را ثبت کرده است.

روز چهارشنبه ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در یک سخنرانی غیرمعمول احساسی در بوندستاگ ، با اشاره به تعداد “نگران کننده” افرادی که تحت درمان Covid-19 در بخشهای مراقبت ویژه و موجها

نیکولا استورجون ، اولین وزیر اسکاتلند ، روز چهارشنبه در محل کار خود گفت جلسه مختصر Covid-19 که انگلستان باید “تحقیق” درس پژوهی نشان می دهد که سفر از انگلیس و خارج از کشور عامل اصلی موج دوم عفونت های ویروس کرونا در اسکاتلند و ولز بود.

بیشترین افزایش بیکاری در انگلیس از زمان شیوع همه گیر در میان جوانان بوده است. اما کارگران مسن نیز به طور نامتناسبی مورد سو استفاده قرار گرفته یا از کار افتاده اند و بسیاری از آنها بازار کار را ترک کرده اند. شواهدی از رکودهای قبلی نشان می دهد آنها بیشترین تلاش را برای یافتن شغل جدید خواهند داشت

AT&T حداقل سه پیشنهاد دریافت کرده است که ارزش واحد ماهواره DirecTV آن را بیش از 15 میلیارد دلار ارزیابی می کند ، کسری از مبلغی که گروه مخابرات ایالات متحده برای آن پرداخت کرده است معامله با مشخصات بالا پنج سال پیش ، به دلیل ابتلا به بیماری همه گیر ، تجارت رسانه های AT&T به شدت سنگینی کرده است.

امارات متحده عربی ، اولین کشور خارجی که واکسن Covid-19 را تأیید کرده و توسط گروه دارویی دولتی Sinopharm ساخته شده است ، گفت: طبق نتایج موقت آزمایش فاز 3 ، این اثر 86 درصد دارد. اعلامیه جاه طلبی های پکن را تقویت کنید شرکت های دارویی خود را تأسیس کند.

DoorDash در اولین معاملات عمومی خود به ارزش بازار نزدیک به 60 میلیارد دلار رسید ، که دارای یک محدودیت از a افزایش چشمگیر برای شرکت تحویل غذا در ایالات متحده که تجارت آن در طی همه گیر شدن رونق داشته است. معاملات سهام در DoorDash با قیمت 182 دلار از روز چهارشنبه آغاز شد – تقریبا 80 درصد بالاتر از قیمت عرضه اولیه آنها.

Hedge fund DE Shaw سهم قابل توجهی در ExxonMobil به دست آورده است و تلاش می کند تا شرکت نفت برای کاهش هزینه ها ، اضافه کند فشار سهامداران در مدیریت فقط چند روز پس از آنکه صندوق سرمایه گذاری دیگری پیشنهاد ایجاد لرزشی در اتاق هیئت مدیره را داد و در حالی که گروه های انرژی در تلاش برای مقابله با پیامدهای شیوع ویروس کرونا هستند.