کانکس دو طبقه

خبر

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه  کانکس هایی است که به طور خاصی ساخته می‌ شوند. این  کانکس ها مانند این است که گویا دو  کانکس روی هم قرار می‌ گیرد. طراحی کردن این سازه ها باید به گونه ای باشد که بسیار دقیق و مستحکم ساخته شود. چون باید ستون های  کانکس پایینی وزن  کانکسی که در قسمت بالا قرار می گیرد را تحمل کند.این سازه ها یکی از پر طرفدار ترین و پرفروش ترین سازه به حساب می آید.

از این سازه های  دو طبقه در مکان هایی که فضای کافی ندارند کاربرد فراوانی دارد. کانکس های دو طبقه در هر گونه ابعادی قابل اجرا است و آن هم به خود خریدار بستگی دارد.

ویژگی های کانکس دو طبقه ای

ویژگی های  کانکس دو طبقه ای

کانکس های دو طبقه ای از ویژگی های متنوعی بر خوردار است. این سازه های دو طبقه از نظر ابعاد و سایز هیچ گونه محدودیتی را ندارد. و این سازه ها را می‌ توانید در هر گونه ابعاد و سایزی که می‌ خواهید سفارش دهید.البته در این مواقع ها هم برای این که در کارگاه ها این سازه های دو طبقه را طراحی کنند. بخاطر این که دارای ابعاد بزرگی هستند آن ها را طوری طراحی می‌کنند. که در مواقع حمل و بار گیری کردن آن ها را راحت به تکه های کوچک تری تقسیم کنند. و باز هم به طور مجدد در محل مورد نظر به یک دیگر وصل نمایند.

·         قابلیت جا به جایی

مهم ترین اصل درباره کانکس دوطبقه، قابلیت جا به جایی و انتقال آن می باشد. شما می توانید موقعیت جغرافیایی کانکس دوطبقه را تغییر داده و آن را در شرایط مختلفی از آن استفاد نمایید  شما می توانید با توجه به شرایط محیطی متفاوت، سازه را در آن جا قرار دهید. این در شرایطی است که انتقال کانکس با رعایت قوانین حمل و نقل و به شیوه ای کاملا اصولی می توان انجام داد. کانکس بزرگ این سازه با ماشین های کشنده یا حمل و نقل، به محیط مورد نظر منتقل می شوند.

·         دسترسی به امکانات پیشرفته

کانکس دوطبقه به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. یکی از این امکانات، سیستم های سرمایشی وگرمایشی پیشرفته مانند شوفاژ است. البته کانکس به امکانات بیشتری نیز دسترسی دارد که این امکانات نقش مهمی در این سازه داشته اند.

اگر کانکس دارای این امکانات نبود، استفاده از کانکس با مشکل مواجه می شد. به همین دلیل افراد زیادی علاقه مند به استفاده از یک سازه با امکانات پیشرفته داخلی هستند. قطعا یکی از سازه هایی که به این امکانات مجهز است، کانکس دوطبقه می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد.

امکانات کانکس دو طبقه

امکانات کانکس دو طبقه

1.      این سازه از قابلیت حمل و نقل آسان و سریع برخوردار است. و قابلیت این را دارد که طبقه ها روی هم نصب و طراحی شود.

2.      استفاده از دیواره های ساندویچ پانل  بخاطر  سبک سازی و عایق بودن آن است. همچنین می‌ توان طبقه های بالایی هر کانکس در طبقه را تراس و بالکن هم نصب کرد.همچنین می توان از پله های بیرونی هم برای وصل کردن طبقه های کانکس استفاده کرد . و راحت تر به طبقات بالا دسترسی داشته باشند.

3.      از سقف های کانکس زیرین برای کف کانکس های بالایی استفاده می‌کنند.

4.      از کانکس های دو طبقه ای هم می‌ توان به عنوان یک سوئیت کامل هم استفاده کرد. در این سازه ها میتوانید در هر طبقه به صورت جداگانه سرویس های بهداشتی را طراحی کنیکرد.

5.      از عایق در بین دو سازه جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی استفاده می‌کنند. در طبقه های بالایی هر کانکس از نرده و حفاظ برای امنیت بیشتری استفاده می‌کنند.

کاربر کانکس دو طبقه

·         استفاده از آن ها در باغ ها و زمین های کشاورزی و باغچه های شخصیمورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل این که این سازه ها فضای کمی را اشغال می کنند.

·         ا در پروژه های عمرانی و برای کارگاه هایی که با کمبود جا مواجه هستند. در این صورت استفاده از کانکس های دو طبقه بسیار کاربردی می باشد.

·         استفاده در امور تجاری و صنعتی برای انبار و فروش کالاها مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که طبقه اول به عنوان فروشگاه و طبقه دوم به عنوان انبار کاربرد دارد.

·         می توان از این نوع سازه ها به عنوان اضافه بنا در ساختمان های بلند نیز استفاده کرد.

conexe.ir