آشنایی با بازی محبوب و پرطرفدار پابجی موبایل

خبر

بازی پابجی از جمله بازی های آنلاین اعتیاد آور و هیجان انگیر است . در ابتدا شما در حال پرواز بر فراز یک نقشه ۸ در ۸ کیلومتری هستید برای شروع می توانید هر کجا که خواستید از هواپیما بپرید و با چتر نجات فرود آیید . شما در این میدان نبرد ۱۰۰ نفر هستید که با یکدیگر مبارزه می کنید و برای پیروزی باید تا انتهای بازی زنده بمانید . بدست آوردن این پیروزی آسان نیست شما باید به دنبال تجهیزات و اسلحه های نظامی ، لباس و جلیقه و کلاه و … باشید که بتوانید با رقیبان حرفه ای خود به مبارزه بپردارید . انتخاب انواع سلاح ، کلاه ، لباس و … در پیروزی شما نقش بسیار مهمی دارد .

اولین استراتژی شما در این بازی برداشتن اسلحه و اقلام مورد نیاز است بنابراین بعد از فرود شما باید به دنبال ساختمان ها و مکان هایی باشید که تجهیزات مناسب دارند . ساختمان ها هر چه بزرگتر باشند تجهیزات متنوع تری دارند و البته در آنجا احتمال درگیری بیشتری برای شما وجود خواهد داشت چون مابقی افراد نیز می خواهند این تجهیزات را بدست آورده و شما را حذف کنند . بنابراین در ابتدای بازی سعی کنید از درگیری ها دور باشید جاهای امن تر فرود بیایید البته اگر به دنبال آتش بازی هستید در همان دقایق اول روی ساختمان های بزرگ و شلوغ فرود بیایید .

پس از فرود به دنبال اسلحه جلیقه یا کلاه باشید . انتخاب اسلحه به سبک بازی شما بستگی دارد مثلا بهتر است در نبرد های نزدیک از شاتگان یا SMG استفاده کنید یا مثلا در نبرد های راه دور از اسلحه های دوربرد کمک بگیرید اما همیشه به دنبال دوربین برای اسلحه باشید تا دشمنان را در فاصله های طولانی نیز مشاهده کنید بنابراین داشتن دوربین همانند داشتن یک برگ برنده برای شماست .

از حمله کردن نترسید وقتی صدای تیر به گوشتان خورد دنبال منبع صدا بگردید و در صورت لزوم بجنگید و البته حواستان بسیار به اطرافتان جمع باشد . صدای پا و گلوله راهنمای شما در این بازی است اگر درگیری در نزدیکی شما باشد جهت تیر اندازی در نقشه معلوم می شود و شما می توانید آماده نبرد شوید. اهمیت صدا آنقدر زیاد است که شما نباید در مراحل پایانی از ماشین ها استفاده کنید چون محیط کوچک تر شده است و شما نیاز به مخفی بودن دارید تا بتوانید پیروز میدان شوید .

منبع:

https://delbaraneh.com/web-browsing/%d8%aa%d9%87%db%8c%d9%87-%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%db%8c/