Netflix برای مقابله با رقبای جریان دهنده ، به حمله بلیز تبلیغاتی هند ادامه می دهد

خبر

Netflix به دنبال تلاش برای بدست آوردن موقعیت در آمازون و دیزنی پس از سرمایه گذاری زیاد در بازار جریان امیدوار کننده اما رقابتی این کشور ، به تبلیغات و تخفیف های تهاجمی در هند روی آورده است.

بینندگان در هند می توانند از شنبه و یکشنبه این هفته به عنوان بخشی از “StreamFest” ، اولین تبلیغ بزرگ در نوع خود که شرکت آمریکایی در سطح جهانی اجرا کرده است ، محتوای Netflix را به صورت رایگان تماشا کنند.

این یکی از پیشنهادات و تخفیف های فزاینده ای است که Netflix در هند معرفی کرده است زیرا غول پخش جریانی جریان حق بیمه خود را در بازار حساس به قیمت ارزیابی می کند.

Media Partners Asia ، یک شرکت مشاوره ای ، تخمین می زند که Netflix در پایان سال 2020 حدود 5 میلیون مشترک در هند داشته باشد. این تعداد با 17 میلیون آمازون و دیزنی بیش از 25 میلیون مشترک ، رهبر بازار به لطف خریداری پلت فرم محلی Hotstar ، بسیار پیشرو است. به شرکت

مییر شاه ، معاون رئیس MPA ، گفت: “آنها نه تنها باید محتوای خود را به درستی دریافت کنند ، بلکه باید روی اقتصاد بهتر هم کار کنند.” نتفلیکس می خواهد “به نمایش بگذارد [its service] به یک بازار بسیار گسترده تر “، وی با اشاره به تبلیغات این آخر هفته اضافه کرد.

در سال 2018 ، با کسب و کار Netflix در هند هنوز در مراحل ابتدایی است ، رئیس رید هستینگ گفت که امیدوار است که به 100 میلیون مشترک در این کشور برسد ، و تأکید می کند که چگونه گروه های رسانه ای جهانی هند را به عنوان بازار بزرگ رشد بعدی می دانند.

Netflix 30 میلیارد روپیه (406 میلیون دلار) سرمایه گذاری کرد تا فهرست محتوای هندی خود را در سال 2019 و 2020 از جمله فیلم های اصلی و نمایش هایی مانند برنده جایزه امی ارائه دهد. جنایت دهلی.

اما این شرکت یک چالش طولانی مدت را برای شرکت های چند ملیتی که وارد هند می شوند ، تجربه کرده است ، بسیاری از آنها در حالی که قیمت ها را در سطح دیگر بازارها شارژ می کنند برای رشد در این کشور تلاش می کنند.

علی رغم جمعیت 1.3 میلیارد نفری هند ، اقتصاددانان تخمین می زنند که نسبت مصرف برق قابل مقایسه با بازارهای غربی 50 میلیون یا کمتر باشد. شرکت هایی مانند هارلی دیویدسون پس از تلاش برای ایجاد تعادل بین حساسیت قیمت و سودآوری ، کاملاً از کشور خارج شده اند.

Jayanth Kolla ، بنیانگذار مشاوره کاتالیزور همگرایی ، گفت: شرکت ها “با استراتژی جهانی ، قیمت گذاری جهانی و کیفیت جهانی محصولات خود همراه هستند”. “هندی ها کیفیت جهانی را دوست دارند اما قیمت جهانی را دوست ندارند.”

نت فلیکس سال گذشته برنامه ارزان تر و فقط موبایلی را ارائه داد که فقط 199 روپیه در ماه بود. این کمتر از نصف قیمت بسته های دیگر آن است ، اما خدمات آن در هند هنوز هزینه بیشتری نسبت به آمازون و دیزنی دارند.

Netflix اقدامات دیگری را برای گسترش جذابیت خود انجام داده است ، از جمله راه اندازی رابط زبان هندی و ارتباط با بزرگترین اپراتور مخابراتی هند ، Reliance Jio.

این شرکت از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. گرگ پیترز ، مدیر عامل عملیاتی اکتبر ، هنگامی که خبر ارتقا this این آخر هفته را اعلام کرد ، آن را “یک روش عالی برای افشای گروهی از افراد جدید” خواند. . . و امیدوارم که تعدادی از آن افراد را برای ثبت نام در اختیار داشته باشید “.

آقای کلا گفت که اگر این تبلیغ بتواند بینندگان جدید را متقاعد کند که محتوای Netflix از محتوای رقبای خود برتر است ، “یک برد خواهد داشت”.

گزارش اضافی توسط الکس بارکر در لندن

خبرنامه هفتگی

راهنمای مهم شما برای میلیارد ها میلیاردر ساخته و گمشده در دنیای Asia Tech. منویی متشکل از اخبار اختصاصی ، تجزیه و تحلیل دقیق ، داده های هوشمند و آخرین اخبار فناوری از FT و Nikkei

با یک کلیک در اینجا ثبت نام کنید